PAYLAŞ

Ve beni en çok zorlayan kategoriye geldik. “Yılın En İyi Aktrisleri”ni seçmek hiçte kolay olmadı. Listede beklenen isimlere sürpriz isimler eşlik etti  Buyrun sizi şöyle alalım.

Geri
Sonraki

Sayfa

SARAH PAULSON (American Horror Story / American Crime Story)

sarah-paulson-american-horror-story-american-crime-story

Bu listede olmaması imkansız bir isim Sarah Paulson‘la “2016’nın En İyi Aktrisleri” yazısının açılışını yapmamak olmazdı. Rol aldığı antoloji korku serisi “American Horror Story“nin, Hotel ve Roanoke isimli iki sezonunu başarıyla atlattıktan sonra ek olarak “American Crime Story: The People V. OJ Simpson“da canlandırdığı Marcie Clark rolüyle Emmy ödülünü kapan 1974 doğumlu Sarah Paulson bu yılın en iyi aktrislerinden.

VIOLA DAVIS (How to Get Away with Murder)

chi-viola-davis-teases-sexy-return-of-how-to-get-away-with-murder-20150130

Geçen sene olduğu gibi “How to Get Away With Murder“da oynadığı Annalise Keating adındaki başarılı avukatla bu sene de listeye girmeye hak kazandı.

WINONA RYDER (Stranger Things)

Stranger Things

Adını doğduğu kasabadan alan 45 yaşındaki Winona, Netflix‘in ilgi çeken yapımlarından biri olan “Stranger Things“teki rolüyle listemizde.

THANDIE NEWTON (Westworld)

westworld-image-thandie-newton

Vampir’le Görüşme” filmiyle yıldızı parlayan Newton bu sene HBO‘nun başarılı ve merak uyandıran yapımı “Westworld“de sergilediği harika performansıyla bu yılın en iyi aktrisleri içerisinde yer aldı.

LENA HEADEY (Game of Thrones)

game-of-thrones-lena-headey-smiling-face-photoshoot

Törenlerde hakkının yenildiğini düşündüğüm Lena Headey, dünya da büyük yankı uyandıran “Game Of Thrones” dizisinde canlandırdığı Cersei Lannister rolü ile listemizde.

Geri
Sonraki