PAYLAŞ

Bazıları uzun aradan sonra yeni bölümlerle geldi, bazıları yeni başladı ve bazıları da yeni sezonlarıyla 2016’da ekranlardaydı ama hepsinin bir ortak noktası vardı o da seyirciyi tatmin edememek. İşte bizi hayal kırıklığına uğratan diziler.

Geri
Sonraki

Sayfa

THE X-FILES (FOX)

2107_jvpk

Tüm zamanlardaki en iyi ve favori dizilerimizden bir olan The X-Files’ın geri dönüşü beklentilerimizi karşıladı mı? Hayır. Tabii biz bu kadar kötü olacağını beklemiyorduk. Ancak hikaye açısından kötü değil elbette. Bu bahar Fox tarafından yayınlanan altı bölümden biri (Mulder and Scally Meet the Were-monster) gerçekten çok iyiydi, iki tanesi de (Founder’s Mutation – Home Again) yeterince eğlenceliydi. Bu üç bölüm Chris Carter tarafından yazıldı ve yönetildi ancak diğer bölümler ortalamanın epeyce altında kaldı. Buradan, “yaratıcılarının, dizinin 11. Sezon ile geri dönmesi için epeyce yardıma ihtiyaçları olacaktır” gibi bir sonuç çıkardık desek yerinde olur.

HEROES REBORN (NBC)

heros-reborn

Her ne kadar hayran kitlesini ve bizi, geri dönüşüyle mutlu etse de Heroes‘un devamı olan Reborn, bu sezonunda da diziyi iptale götüren hataları yapamaya devam ederek izleyiciyi mutlu ettiğinden çok hüsrana uğrattı. Son bölümünde akıllarda bir çok soru işareti bıraksa da bunlar diziye ikinci sezon kazandırmadı ve final yaptı.

 

WAYWARD PINES (FOX)

3b625e1cf2

Fox‘un ilk sezonuyla dikkatleri üzerine toplayan dizisi, ikinci sezonuyla televizyon dünyasının affedilmez günahlarından birini işledi: sıkıcılık. Yazın yayınlanan diziler içerisinde listeye alıp almama konusunda kararsız kaldığımız yapımlarla ilgili ne düşünüyorsanız belirtin ama biz en azından “Zoo” gibi yapımların “Wayward Pines” gibi sizi uyuklatacağını düşünmüyoruz.

 

VINYL (HBO)

vinyl-keyart

Mick Jagger, Martin Scorsese, Rich Cohen ve Terence Winter arasındaki işbirliğinde bizi hayal kırıklığına uğratan para eksikliği değildi ki birçok kişi dizinin bütçesinin az olmasından yakınıyordu. Bizce sorun para değil çünkü HBO‘nun bu diziyi yapabilmek için çok fazla para harcadığını biliyoruz. Bizi diziyi izlemekten alıkoyan ve hayal kırıklığına uğratan şey dizinin ilgi çekici bir hikayeden yoksun olmasıydı.

 

FEED THE BEAST (AMC)

feed-the-beast

Modern New York ve eski tarz organize suç dünyasını harmanlamak hiçbir zaman kolay olmayacaktı ve AMC draması olan dizi de bunu başaramadı. Fikri uygulayabilseydi ortaya muazzam bir iş çıkacağını düşündüğümüz dizi hayal kırıklıklarımızdan biri oldu.

Geri
Sonraki
  • ilkin

    The Fall u sevmiştim ben ama final yaptı, yeni sezon yok yani. Damien da aynı fikirdeyim :)