2 Broke Girls | Tanıtım

Çok konuşuldu, çok izlendi. Sezonun tartışmasız en iyilerinden biri 2 Broke Girls’tür desek sanırım hata yapmış olmayız. İlk bölümünde 19 milyon kişi tarafından izlenen dizi, kısa sürede beğenileri topladı ve sonuç olarak da tam sezon onayını kısa sürede aldı. Salı günleri CBS’te How I Met Your Mother ile Two and A Half Men’in yayın saatleri arasında yayınlanan dizi, kardeş dizilerini reyting açısından baskılamaya dahi başladı diyebiliriz.

İsminde de anlaşılacağı üzere ikisi de farklı sorunlarla boğuşan fakir işçi aileden gelen Max (Kat Dennings) ile doğuştan zengin olan ancak babasının tüm malvarlığına el konulması sonucu meteliksiz kalan Caroline (Beth Behrs)’in yollarının Brooklyn’de bir restoranda keşismesi üzerine dizi şekilleniyor. Max, gündüzleri zengin bir Manhattan sosyetesinin çocuklarına bakarken akşamları da restoranda çalışıp geçinmeye çalışıyor. Bu zorlukların üzerine erkek arkadaşının aldatması sonucu yalnız kalmıştır. Bu sırada habire güzel kızları garson olarak seçen Han (Matthew Moy) Caroline’i işe alır ve evsiz olan Caroline, sonu Max’ın evine taşınmasıyla başlayan maceralar başlar. Çok lezzetli cupcake’ler yapan Max’in yeteneğini gören, ismi duyulmuş okullarda okumuş, işletme bilgisi yüksek olan Caroline, Max’i bunları birlikte satacakları bir cupcake dükkanı açabileceklerine ikna eder. Bu yolda 250 bin dolara ihtiyaçları olacaktır. Unutmadan Max ile Caroline ile birlikte, evde yaşayan biri daha bulunmakta. Caroline’in malikanesinden kaçırdıkları atı Chestnut.


Dizide yan karakterler ise restoran sahibi Çinli
Han (Matthew Moy), kasiyer Earl (Garrett Morris), aşçı Oleg (Jonathan Kite) ve Johnny (Nick Zano). Farklı bir nokta da her bölüm sonunda ne kadar paraları kaldığının gösterilmesi.

Aşkın Altun

Önceki Yazı

Dexter’la İki Sezon Daha. 7. ve 8. Sezon Onaylarını Aldı

Sonraki Yazı

Komedilerde Haftaya Bakış