Game of Thrones Gelecek Sezonlar | Haber

Dizinin yapımcılarıyla yapılan bir söyleşide, D.B. Weiss 3. kitabın yoğun ve derinliğinin fazla olduğunu, David Benioff ise A Storm of Swords‘un tek sezon olmayacağını dolayısıyla 3. ve 4. sezonlardan oluşacağını belirtmişti. Bazı kaynaklardan öğrenilenlere göre HBO 3. ve 4. sezonları Lord of The Rings’te yapıldığı gibi peş peşe çekmeyi planlıyor. Bu şekilde yapmaları mantıklı. Çünkü hem dizide yer alan çocuklar büyüyecek hem de 1 kitabı 1 sezonda bitirmek yerine 2 sezona bölerek bir sezonun getirisiyle diğer sezonun maliyetleti gayet rahat karşılanabilecek. Tabiki bunlar henüz söylentiden ibaret ve 2. sezon başlamadan herhangi bir açıklama yapılması zor görünüyor.

Bu arada dizi ekibine yeni bir ilave daha oldu. Edward Dogliani, Rattleshirt yani Bones lordu olarak karşımıza çıkacak. Henüz hakkında pek bir bilgi yok ancak yazar George R. R. Martin zıplamalar, zebralar ve ateşli silahlardan bahsetmiş

Öte yandan 1. sezonun DVD/Blu-Ray boxsetinin nasıl olabileceği konusunda şu fotoğraftan fikir sahibi olabilirsiniz. Oldukça çekici bir set olduğunu söylemeliyim. Zaten HBO seti resmi olarak satışa sunmadı. 20 Mart’ta ABD’de, 19 Mart’ta Büyük Britanya’da ve 7 Mart’ta Fransa ve İsveç’te satışa sunulması bekleniyor. Tabii Türkiye’ye ne kadarı gelir, ne zaman gelir henüz belli değil. Tek bildiğimiz 2012’den önce olmayacağı. Neyseki Amazon ve diğer satış siteleri var da alma fırsatına sahibiz.

Aşkın Altun

Önceki Yazı

The Lobotomist | Tanıtım

Sonraki Yazı

Curiosity | Tanıtım