CBS’nin Sherlock’u Belli Oldu | Haber

Film endüstrisinin ünlü dedektifi beyaz perdeye taşımasının ardından, filmden daha başarılı bir İngiliz yapımı izlemiştik. Sonunda Sherlock’un çektiği ilgi CBS’nin de dikkatini çekmiş ve kendi dizisini çekmeye karar vermişti. Konuyla ilgili yazımıza burada ulaşabilirsiniz.

Dizide Sherlock’u kimin oynayacağı sonunda kesinleşti. Kanal bu rol için Jonny Lee Miller‘la anlaştı. İngiltere doğumlu aktörün karakteri canlandırırken telaffuz sorunu yaşamayacağından emin olsak da, BBC’nin yapımı karşısında nasıl bir Sherlock yorumuyla karşımıza çıkacağını merak ediyorum. Miller’ı en son Dexter’da Jordan Chase karakteriyle izleme şansımız olmuştu. Ondan evvel yer aldığı Emma’da da ortalama bir performans sergilemişti. Bana sorarsanız aktörün donuk bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Baş rolde başarılı olup olamayacağından emin değilim. Hele de Sherlock’u kendisinden önce oynayan çok başarılı ve beğenilmiş  aktörler (Robert Downey Jr. / Benedict Cumberbatch) varken.

CBS’nin bu tercihinde hata yaptığı düşüncemi Aşkın’ın önceki tespitine ekleyerek, gelişmelerden sizi haberdar etmeye devam edeceğiz diyorum.

Ayca Ozbay

birdizihaber baş editörü

Önceki Yazı

Efsane Çift Geri mi Dönüyor? | Haber

Sonraki Yazı

Son 10 Yılın En İyi Dizileri | Heroes