Sezonun Yılan Hikayesi: Community | Haber

Açık ara sezonun en çok tartışılan ve konuşulan dizilerinden birisi olan Community için her gün yeni bir haber geliyor. Açıkçası artık bu konuda haber yapmak istemesek de yaşanan önemli gelişmeleri aktarmadan da yapamıyoruz.

Öncelikle kış takviminde Community’e yer vermeyen NBC diziyi iptal edeceği söylendi. Ancak ağır tepkiler alan kanal absürd bir komedi olan Community’i basit dramalar kadar kolay iptal edemeyeceğini anladı. Aslında bunu bir taktik olarak görenlerde var. Kanal dizinin kış takviminde olmadığını açıkladıktan sonra reytingler düzenli olarak yükselmeye başladı ve hemen ardından Community’nin şubat’ta geriye döneceğini duyurdu. Şubat ayının ortalarına gelinmesine rağmen hâlâ gelişme olmaması izleyenleri yine isyan ettirmiş durumda. Buna karşılık kanalın sızdırdığı bilgiler ise sevenlerini mutlu eder cinsten. Geçtiğimiz ay girdiğimiz Community dönüyor postunda bahsettiğimiz gibi yeni başlayan dizilerin yerine geleceği bekleniyor.
Kanalın gözden çıkardığı The Firm’ün sezon sonuna kadar yayınlanacağı düşünülse de NBC Community’nin bu sezon sipariş edilen 17 bölümünün yayınlanacağı ve hatta önümüzdeki sezon onayını da alacağı bilgilerini sızdırmış durumda. Bu haberlere istinaden önümüzdeki aylarda Community’nin yayınlanacağı ve önümüzdeki sezon onaylanacağı kesin gibi. Tabii ki her gün yeni haber çıkan dizi için ne kadar emin konuşabiliriz bilmiyorum ama en azından kesin bir şey var ki; Community bu sezon sipariş edilen tüm bölümleri yayınlanacak.

Kamil Akar

Önceki Yazı

Chuck’ın Finali Üzerine | Yorum

Sonraki Yazı

Cougar Town Sönük Başladı | Haber