Yeni Nesil Dizi Takip Sistemi | Proje

Dizilerim ne zaman yayınlandı, ne zaman internete düşecek gibi sorulara son vermek adına “Aylık Takvim” adında fasalitemizden sonra kullanıcıların işini daha da kolaylaştırmak için güzel olduğunu düşündüğümüz bir projeyi daha hayata geçiriyoruz. Geçtiğimiz yıldan bu yana facebook ve twitter’dan paylaştığımız sistemi burada da hayata geçirelim istedik.
Dizilerinizin yayınlandığı günün sabahı kalktığınızda mail adresimizi kontrol etmemiz, hangi dizinin dün gece siz uyurken yayınlandığını öğrenmenize yetecek. Sistem çok basit çalışıyor. Önce mail adresinizle kayıt olup takip ettiğiniz dizileri seçiyorsunuz ve sistemle işiniz bitiyor. Ardından o dizinin yayınlandığı günün sabahı mail adresinize Dizi bilgileri ve torrent linkleri geliyor. Dizi veya dizilerimizin yayınlandığı gün mail adresimize gelen mesaj içeriği tamamı şu şekilde; dizi adı, bölüm ismi, bölüm sayısı, HD torrent linki ve HD Rip torrent linki.

Not: Proje yaratıcısı Süleyman Arik olup, 1 yılı aşkın süredir Dizi Haber ile ortak yürütülmektedir.

Resimlerle de destekleyecek olursak adım adım;

1- Resimde görüldüğü üzere öncelikle “Kayıt Ol” Diyoruz.

2-Size mail ile ulaşabilmemiz için Mail adresinizi ve belirlemek istediğiniz şifre yazıyorsunuz.(şifre sadece dizi seçimlerinizi değiştirmek için giriş yapacağınız sırada gerekcek, sonrasında gerek duyulmayacak)

3- Ardından site bizi anasayfaya atacak ve giriş yapacağız.
4- Son olarak dizilerimizi seçip abone ol diyoruz. 
Sol panaleden “Abonelik” seçeneği ile tüm dizilere ulaşıp listemize ekleyebiliriz.

Kamil Akar

Önceki Yazı

The Comedy Awards 2012 Adayları Açıklandı | Haber

Sonraki Yazı

White Collar 3. Sezon Ardından | Analiz