Smash’e Broadway Akını | Haber

Daha önce kendisinden bolca bahsettiğimiz, geçtiğimiz sezonun en başarılı dizilerinden birisi olan Smash’in yeni sezonu öncesi güncel haberleri gelmeye başladı. Daha önce soundtrack ve dizi yıldızlarıyla röportajlarını paylaştığımız dizi için şimdi de sırada yeni sezon kadro haberi var.
Önümüzdeki sezonda dizinin yan karakterlerinden bir kaçı diziden tamamen ayrılacak. Özellikle geçtiğimiz sezona damgasını buran Dev, Ellis, Michael ve Frank karakterlerinin diziden ayrılışı yeni oyuncular için bolca yerler açacak. Dev’in diziden ayrılış sebebi ilk sezon sonunda belli olsa da diğer karakterlerin dizinden ayrılış sebebi ise yeni sezonda belli olacak. Özellikle Michael ve Frank’in diziden ayrılışı Julia’nın da geleceğini merakla beklememize neden oluyor.
Dizinin yeni sezondan ekibine kimler katılacağı belli olmasa da gün geçtikçe yeni isimler açıklanıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamadan ilk yeni oyuncu açıkladı. Smash’in tarzı; yıldız olmayan oyuncuları show dünyasına kazandırması olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Yine bu sistemin ürünü olarak bir Broadway ismi Krysta Rodriguez dizinin ilk yeni oyuncusu. Yeni sezonda Dev’den ayrıldığı için onun evinden de ayrılan Karen’ın yeni ev arkadaşı olarak diziye katılacak olan Krysta’nın canlandıracağı karakterin adı: Ana. Ana’nın cesur, uçuk kaçık ve sıradışı bir karakter olacağı henüz ilk gelen bilgilerden birisi.

 Krysta Rodriguez daha önce televizyonda boy göstermese de Broadway gösterilerinin Community üyesi olarak adından bolca söz ettiren ve gelecek vaad eden bir isim.

Dizinin diğer yeni oyuncuları da resmi ağızlardan doğrulanmayan isimler. Yeni sezonda Katharine McPhee gibi American Idol kökenli bir yıldız daha dizide boy gösterecek. Üçüncü dönem  American Idol finalistlerinden Jennifer Hudson. Jennifer Hudson yarışmadan elendikten sonra rol aldığı Dreamgirls filmi ile adından bolca söz ettirmiş, Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödüllerinin sahibi olmuştur. Oyuncu diziye Karen Ivy ikilisinin yeni ortak düşmanı olan Tony ödülü sahibi Veronica Moore karakterini canlandıracak.
Dizinin ikinci sezonuna katılacak bir diğer isim ise Krysta Rodriguez gibi Broadway yıldızlarından Jeremy Jordan olacak. Jeremy yine Krysta gibi Broadway kökenli ve televizyon deneyimi olmayan bir isim. Jeremy’nin canlandıracağı karakteri ise yakışıklılık kozunu kullanarak showun içine dahil olmaya çalışan ve başaran Jimmy Wayne karakterini canlandıracak.
Dizinin son yeni oyuncusu ise Jimmy’nin hayalperest arkadaşı Kyle karakterini canlandıracak olan Andy Mientus. Andy’nin de diğer oyuncular gibi televizyon tecrübesi yok.

Smash yeni sezonda yine diğer yapımlardan farklı olmaya devam edeceğinin sinyallerini bu yeni oyuncularla verdi. Geçtiğimiz sezon bize harika anlar yaşatıp yeni isimlerle tanıştıran dizi yeni sezonda da bunu gerçekleştireceğinin sinyallerini şimdiden verdi. Dizi yıldızlarından Katharine McPhee’nin twitter’da 18 temmuz yani dün attığı twette ikinci sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. 

Dizinin yeni sezonları Nbc’nin geçtiğimiz haftalarda duyurduğu takvime göre midseason yani ara dönemde yayınlanacak. Yani dizinin ikinci sezonu geçtiğimiz sezon olduğu gibi Ocak sonu Şubat başı gibi yayınlacak.

Kamil Akar

Önceki Yazı

64. Emmy Ödülleri Adayları Açıklandı! | Haber

Sonraki Yazı

Comic Con 2012 – 2 | Eğlence