Kanal Kanal Onay-İptal Tabloları | Son Durum

Uzun zamandır yapmadığımı kanal kanal onay iptal tablolarını yeniden canlandırmaya ve haftalık olarak sunmaya karar verdikten sonra bu ilk yazı ile karşınızdayım.

Kanalların yeni sezonları planladığı ve hangi diziyle devam edip, hangisini iptal edeceğine karar verdiği günler devam ediyor. Biz de elimizden geldiğince bu iptalleri Sosyal Medya kaynaklarımızdan duyursak ta yazıda toplayamadık. En son Onay-İptal yazımız şubat ayındaki yazı.

İşte kanal kanal onay iptal tabloları.

ABC

Son yazıdan bu yana Zero Hour, Red Widow ve How to Live with Your Parents gibi dizilere başlayan ABC başarı yakalamaktan çok uzaktaydı. Sezonun en çok beklenen dizisi Zero Hour’u 3. bölümü ardından iptal eden kanal Red Widow için de aynı kararı alması an meselesi. Ancak bir diğer yeni başlayan dizisi How to Live with Your Parents aynı kaderi paylaşmayacak gibi. Farklı bir komedi dizisi olan How to Live with Your Parents yeni sezonda da midseason olsa bile yoluna şimdilik devam edecek gibi.

Ayrıca kanalda son yazımızdan sonra durumunda değişiklik olmayan diziler de var. Malibu Country ve Happy Endings dizilerinin durumu hala belli değil. Ancak ikisi de sezon sonu iptal olacak gibi. Hatta Happy Endings için TBS kanalının şimdiden diziyi yayınlamaya istekli olduğu ve iptal olursa Cougar Town gibi TBS’te yayınlanacağı konuşuluyor.

Adsız
Resmin Büyük Hali İçin Tıklayınız

CBS

Sezonun her zamanki gibi en başarılı kanalı CBS geçtiğimiz yazıda tüm dizilerinin güvende olduğunu söylemiştik. Bu yazıda ise göreceğiniz üzere hemen hemen bütün dizileri hakkında resmi kararını verdi ve çoğu dizisi ile yoluna devam edecek.

CBS geçtiğimiz yazıdan bu güne 1 yeni diziye başladı ancak durumu pek iç açıcı değil. Kanalın yeni dizisi Golden Boy yakaladığı reytinglerle kanalı memnun etmemiş gözüküyor.

Resmin Büyük Hali İçin Tıklayınız

NBC

Kanallar arasında en güvenilmez olanı hiç kuşkusuz NBC. Kanal yine yaptı yapacağını ve 2. sezonu kötü bir reytingle başlayan Smash’i hiç beklemeden iptal etti. Oysa ki sezonu kötü giriş yapan dizi hikayeyi hemen diğer bölümlerde toparlamıştı ancak kanaldan istediği şansı alamadı ve iptal edildi.

NBC güven kırmaya Do No Harm ile devam etti. Sezon ortasında yayına başlayan dizi henüz 4. bölümde iptal edildi. Oysa ki dizi gelecek için büyük vaatlerde bulunuyordu ve konusu çok farklıydı. Ancak her zaman ki gibi NBC ipi erken çekti.

3
Büyük Hali İçin Tıklayınız

FOX

FOX bir önceki yazıdan şimdiye kadar hiç değişmeyen, o zaman güvende dediğimiz tüm yapımlarına onay veren tek kanal. Kanal 18 dizisinden on tanesine onay verdi, iki tanesini iptal etti, birisi final ile veda etti(30 Rock) ve iki tanesinin durumu belirsiz.

5
Büyük Hali İçin Tıklayınız

CW

Adsız
Büyük Hali İçin Tıklayınız

Kamil Akar

Önceki Yazı

Şimdi Neredeler? That ’70s Show | Oyuncular

Sonraki Yazı

Güzel Yalanlara Kimin İhtiyacı Var? Rengi Kırmızı. | Güzelleme