Xena Geri Dönebilir | Haber

Lucy Lawless Xena

90’ların ünlü dizisi Xena, namı diğer  Zeyna ekranlara geri dönebilir. Xena rolüyle senelerce soluksuz izlediğimiz, çocukluğumuzun bir dönemine damga vurmuş olan Lucy Lawless , geçtiğimiz günlerde diziyi yeniden çekmek için bir arkadaşından telefon aldığını tweetledi. Aynı zamanda prodüksiyonu ve diğer tüm ıvır zıvırları çok fazla uğraş gerektirdiğinden hayata geçirilemeyebileceğini veya farklı bir formatta ekranlara gelebileceğini de ekledi.

Bu dizi bolluğunda Xena’nın muhtemel geri dönüşü büyük ses getirir mi bilinmez. Netflix’in bu seriye el atabileceği konuşuluyor. Malum Netflix, House Of Cards ve Hemlock Grove ile birlikte atağa kalktı. Bu yapım için de bütçe ayırmaları söz konusu olabilir. Her ne kadar böyle bir ihtimal söz konusu olsa da, yüksek bütçeli yapımların arasında fark yaratması için ciddi bütçeler ve çok profesyonel bir ekip gerekiyor. Yapımcıların bu işe tam manasıyla kendisini adayacağına inanmıyorum.

Son olarak Spartacus dizisinde izlediğimiz Lawless’in, bu yaştan sonra at üzerinde dört nala koşturması pek muhtemel gözükmüyor. En azından ben gözümde canlandıramadım. Farklı bir oyuncuyla farklı bir formatta da ekrana gelebilir fakat o büyüyü tekrar yakalamaya yetecek mi emin değilim.  Kişisel fikrim , Xena’nın 90lar efsanesi olarak kalmaya devam etmesi yönünde.

 

selmanozcelik@birdizihaber.com

sozcelyk

Önceki Yazı

Spice Girls, İngiltere ve Kahrolası Bilgisayarlar | Güzelleme

Sonraki Yazı

2013-2014 Sezonunda The CW’nun Yeni Dizileri