Breaking Bad Finali İçin Ne Dediler?

Breaking-2-202x300Dizi oyuncuları ve ünlü isimler Breaking Bad’in finalinde önce, yayındayken ve bittikten sonra attıkları tweetlerle heyecanları dile getirmekten kaçınmamışlar. Bakın büyük finali nasıl bulmuşlar:

Bazı tweetler spoiler içermektedir!!!

— Bryan Cranston (@BryanCranston) 29 Eylül 2013
Evet, buraya kadar. Breaking Bad’in son bölümü. Bu yolculuğu benimle paylaştığınız için teşekkürler. Siz olmadan bu kadar sürdüremezdik.

— Aaron Paul (@aaronpaul_8) 30 Eylül 2013
Breaking Bad’in son bölümü. Sizler olmadan mümkün olamazdı. Hepinize bu harika yolculuk için teşekkürler. Seni seviyorum Vince!!!

— Dean Norris (@deanjnorris) 29 Eylül 2013
Vince Gilligan. Breaking Bad’in yaratıcısı. Teşekkürler. Hayatımı değiştirdin. http://t.co/pahkIBlMPp

— Bob Odenkirk (@mrbobodenkirk) 30 Eylül 2013
Bir sonraki tweet’im şaka olacak. Ancak şu an bunu göstermeliyim. Harika bir aktör ve ben. pic.twitter.com/dDZmi5CEx

RJ Mitte (@RjMitte) 30 Eylül 2013
Son bölümü biraz önce izledim ve harikaydı. Umarım diziyi çekerken sevdiğimiz kadar sevmişsinizdir. Herkese teşekkürler.

Gayle King (@GayleKing) 30 Eylül 2013
Final sahnesinde Walter White ölüyor ve JESSE serbest kalıyor ve finalin tatmin edici olduğunu kabul ediyorum. http://t.co/hWNOmhc2AQ

Emmy Rossum (@emmyrossum) 30 Eylül 2013
#GoodbyeBreakingBad kalbimi kırıyor. Buna hazır değilim.Tüm yazı izleyerek geçirdim ve bitmesine hazır değilim!

Jimmy Fallon (@jimmyfallon) 30 Eylül 2013
Sağlam! Sağlam! Sağlam! #BreakingBadFinale

Michael B Jordan (@michaelb4jordan) 30 Eylül 2013
Bryan Cranston bir canavar!! #salute!! #BreakingBad

Melissa Gilbert (@MelissaEGilbert) 30 Eylül 2013
Aman tanrım! @BreakingBad_AMC’nin son 5 dakikasında elektrikler kesildi. DVR cihazım telefon konuşmasından son sahneye atladı.

Ricki Lake (@RickiLake) 30 Eylül 2013
Reklamlardan nefret ediyorum. #BreakingBadFinale

Ed Sheeran (@edsheeran) 30 Eylül 2013
Breaking Bad finalini izlemek için uyanık kalmalıymışım.

Mindy Kaling (@mindykaling) 30 Eylül 2013
Office‘in en sevdiğim Cadılar Bayramı bölümünde Ryan Jesse Pinkman olmuştu.  Sizi çok seviyoruz #breakingbad! http://t.co/m8WXB4FKIX

Jason O’Mara (@jason_omara) 30 Eylül 2013
Lütfen herkes sessiz olabilir mi? Televizyonda #BreakingBadFinale’i izlemeye çalışıyorum.

Conan O’Brien (@ConanOBrien) 30 Eylül 2013
Vince Gilligan’ı yeni bir dizi yapması için zincirlemeyi düşünen başkası var mı?

Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) 30 Eylül 2013
Deha Vince Gilligan ve @aaronpaul_8#breakingbad hayır finali etkinliğinde pic.twitter.com/DUT99a3a2N

Kay Panabaker (@KayPanabaker) 30 Eylül 2013
Breaking Bad. Mükemmel şekilde bittiğin için teşekkürler. #GoodbyeBreakingBad

Rosie (@Rosie) 30 Eylül 2013
Harika bir film izlersiniz ve sonunda kalabalık alkışlar ya da – ayağa kalkar – #BreakingBad kadrosu ve ekibinin de şu an bunu hissetmesini dilerim.

Zach Braff (@zachbraff) 30 Eylül 2013
Walt’ın başından beri kadın olduğuna inanamıyorum.  Dehşet verici bir son.#BreakingBad

Tony Hawk (@tonyhawk) 30 Eylül 2013
“Kendim için yaptım. Bundan hoşlandım.” @BreakingBad_AMC

Seth Meyers (@sethmeyers) 30 Eylül 2013
Teşekkürler, Breaking Bad.

Ewan McGregor (@mcgregor_ewan) 30 Eylül 2013
Breaking Bad. Bu akşam bitiyor. #gotthebluesalready http://t.co/4knf3huuzm

Marlee Matlin (@MarleeMatlin) 30 Eylül 2013
#BreakingBadFinale için tebrikler @RjMitte ve @BryanCranston. Herkesin yıllarca konuşacağı sonlar en iyileridir.

Aisha Tyler (@aishatyler) 30 Eylül 2013
MÜKEMMELLİK. #breakingbadfinale

Darren Aronofsky (@DarrenAronofsky) 30 Eylül 2013
İyi bir arkadaşı kaybetmek gibi. Bu tarihi kaçış için @BreakingBad_AMC’e tebrikler.

Barenaked Ladies (@barenakedladies) 30 Eylül 2013
Breaking Bad öldü. Çok yaşa Breaking Bad.

Samantha Giancola (@SammiSweetheart) 30 Eylül 2013
Breaking bad resmen bitti! :( Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz???

Billy Bush (@billybush) 30 Eylül 2013
Bahamalar’da eğlenmeye hazır olun. @aaronpaul_8 ve @bryancranston Şimdiye kadarki en iyi dizi için teşekkürler #breakingbadfinale

Carrie Keagan (@CarrieKeagan) 30 Eylül 2013
Disney’in sonu: Walt ve Jesse Meth laboratuvarını bahçeye dönüştürürler ve günbatımıyla dizi biter #GoodbyeBreakingBad

Michael Moore (@MMFlint) 30 Eylül 2013
Breaking Bad’in 400 fanı finali izliyor. Traverse City, MI.#GoodbyeBreakingBad. pic.twitter.com/Qc6V470vK1

Lawrence O’Donnell (@Lawrence) 30 Eylül 2013
Vince Gilligan @BreakingBad_AMC finaliyle senaryo ve yönetmenlik dalında Emmy’yi hakediyor Harika yönetim. Her sahne mükemmel.

Michelle Branch (@michellebranch) 30 Eylül 2013
Teşekkürler, Breaking Bad.

Julie Bowen (@itsJulieBowen)30 Eylül 2013
#breakingbad Mükemmel.

— Kristin Bell (@IMKristenBell) 30 Eylül 2013
My dogs are so depressed this is the last night they will get to watch me watching #BreakingBad :(

— Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) 30 Eylül 2013
#BreakingBad bu akşam bitiyor. Katil uyuşturucu satıcıları ve korkutucu suçluları artık yok. Şimdiden özledim.

— James Van Der Beek (@vanderjames) 30 Eylül 2013
#BreakingBad’in son 8 bölümünün her anının tadını çıkardım. Aşırı düşünme esasına göre ikinci tahminim neredeyse tuttu. #almost

— Sean O’Connor (@seanoconnz) 30 Eylül 2013
Güle güle Breaking Bad. Başıma gelen en güzel şeydin. Kız arkadaşım, ailem ve gelecekteki çocuklarım kusura bakmasın.

Aşkın Altun

Önceki Yazı

Yer Altı Aleminin Yeni Kralları, ‘Peaky Blinders’

Sonraki Yazı

Doctor Who’nun 50. Yıl Özel Bölümü Tüm Dünyada Aynı Anda Yayınlanacak