The Americans, 3. sezon onayı aldı…

Başrollerini Keri Russell(Elizabeth Jennings), Matthew Rhys(Philip Jennings) ve Noah Emmerich(Stan Beeman)’in paylaştığı soğuk savaş dönemini konu alan The Americans, 13 bölümden oluşacak 3. sezon onayını aldı.

FX Network ve FX Production’dan Nick Grad ve Eric Shrier 3. sezon onay müjdesini verdikten sonra şunları söyledi; “The Americans artık FX için bir imza şöleni haline geldi, Joseph Weisberg harika bir senaryo çıkarmaya devam ediyor. Oyuncularımız Keri Russel ve Matthew Rhys ve Noah Emmerich çok güzel performans sergiliyorlar. Bu yüzden biz bu karakterlerin hikayesi devam ettiği için çok mutluyuz” dedi.

3. sezon onayı ile ilgili Joseph Weisberg diğer senarist ekibini vurgulayarak; “Yapım ekibindeki arkadaşlarımız Dan Sackheim, Mary Rae Thewlis ve Rusya’da ki yardımcılarımız ile birlikte 3. sezon için çok heyecanlıyız. Soğuk savaş döneminde Sovyetler Birliği böyle destek verseydi gerçekten çok farklı bir savaş olurdu” dedi.

Ayrıca Amerika Televizyon Eleştirmenleri Birliği Ödülü’nde iki dalda aday gösterildi.  Şu anda devam eden ikinci sezonuyla iyi eleştiriler almaya devam ediyor.

Kaynak: Tvbythenumbers

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Orphan Black Yeni Sezon Öncesi Hafızamızı Tazeleyelim

Sonraki Yazı

David Tennant, İyi ki Doğdun!