Lady Stoneheart, Game of Thrones 5. Sezonda Olacak mı?

DİKKAT! KİTAPLARI OKUMAYANLAR İÇİN AĞIR SPOİLER İÇERİR. EĞER DİZİNİN GİDİŞATINA DAİR SPOİLER ALMAK İSTEMİYORSANIZ HABERİ OKUMAYINIZ. 

 

350px-Zippo514_LadyStoneheart

 

Game of Thrones 5. sezonu geride bırakırken, hayranların bir çoğu dizideki bir eksik ile hayal kırıklığına uğramıştı. “Kılıçların Fırtınası” isimli kitabın epilog bölümünde, Red Wedding’te korkunç bir şekilde ölen Lady Catelyn Stark, Lady Stoneheart ismiyle tekrar hayata döndürülmüştü. Hayata döndükten sonra ailesini öldürenler için intikama doğru yola çıkan Lady Stoneheart, bizim bildiğimiz Catelyn Stark’tan oldukça farklıydı.

Entertaintment Weekly ile yaptığı bir röportajda, Catelyn Stark’ı oynayan Michelle Fairley, Lady Stark’ın gerçekten ölü olduğunu ve diziye dönüş yapmayacağını açıkladı.

“Evet, o gerçekten de öldü. Yazarların kararına saygı duyuyorum. Ne de olsa kitaplarayüzde yüz bağlı kalamazlaz, hele de her sezon için sadece 10 saatleri varken,” diye açıklama yapan Fairley, hayranların Lady Stoneheart’ın dizide olmayacağı haberine olan tepkilerinden habersiz olduğunu da ekledi.

Eylül

Önceki Yazı

Starz’ın Yeni Dizisi: American Gods

Sonraki Yazı

CBS, 2014/2015 sonbahar takvimi açıklandı!