Full House Geri Mi Dönüyor?

FullHouseLogo

You got it dude” Full House ‘ın tekrar TV’ye dönmesi fikrine dizinin yaratıcısı ve oyuncularının  cevabı olabilir diyor The Hollywood Reporter ve hatta WB’un John Stamos, Bob Saget ve Dave Coulier ile dizinin tekrar canlandırılması konusunu görüştüğünü de teyit ediyor.  John Stamos nam-ı diğer  Uncle Jess, dizinin yapımcısı Bob Boyett, ve dizinin yaratıcısı Jeff Franklin yeniden canlandırma fikrinin babaları. Fikir Franklin baya heyecanlandırmış olmalı ki vakit kaybetmeden yeni versiyonu yazmaya başlamış. Üstelik Candace Cameron Bure (DJ),  Jodie Sweetin (Stephanie) ve Andrea Barber (Kimberly) projede yer almaya çok istekli iken Bob Saget (Danny) ve Dave Coulier (Joey) ‘in de projeye dahil olabilecekleri konuşuluyor. Projenin kabul edilip edilmeyeceği belli olmadan önce Stamos Watch What Happens Live‘da şaşırtıcı bir sequel üzerinde çalıştığını söyleyerek ipucu vermiş aslında.

Proje Stamos, Saget ve Coulier’in Full House’dan sonra bir araya geldikleri ilk proje olmayacak. 2014 yılının başlarında Jimmy Fallon’ın The Tonight Show’a geçişi ile ilgili bir video’da yer alan üçlü:

yine aynı yıl  Dannon Oikos Greek’in Superbowl sırasında yayınlanan reklamında da birlikte rol almıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=zgQX2v6V1-c

Peki Michelle olmadan Full House olur mu? Olsen soyadının filmlerde uzun zamandır Elizabeth ile kullanıldığını ve ikizlerin daha çok modayla anıldığını düşünürsek dizinin yeniden çekilmesi durumunda ben Mary-Kate ve Ashley Olsen‘ın kadroda olacağını düşünmüyorum. Olsen ikizleri bu konuda bir yorum yapmazken Lori Loughin‘in (Rebeca Katsapolis) ” Bazen Tv programlarını olduğu gibi bırakmanın ve tekrarını yapmamanın daha iyi olduğunu düşünüyorum” demesine bakarsak Loughin’in projede yer almaya pek hevesli olmadığını söyleyebiliriz.

1987 yılında  ABC’de yayınlanmaya başlanan Full House iyi reytinglerine rağmen artan maliyeti nedeniyle 1995’de yayından kaldırılmıştı. Nickelodeon’da akşam yayınlanan tekrar bölümlerinin iyi reyting alıyor olması dizinin bitişinden 20 yıl sonra tekrar canlanmasını sağlayabilir. Full House tekrar çekilir mi çekilirse bir kuşağın çocukluk efsanesi olmasını sağlayan kalitesine ulaşabilir mi bilmiyorum ama bu konudaki gelişmeleri heyecanla takip etmeye devam edeceğiz.

 Kaynak: The Hollywood Reporter ve Huffingtonpost

Yeşim Kadıoğlu

Önceki Yazı

TV’de Bugün – 29 Ağustos

Sonraki Yazı

Legends | Tanıtım