Kesit Haberler

ITV‘de yayınlanan Broadchurch, 3. sezon onayı aldı.

American Horror Story: Freak Show‘da Meep karakterine hayat veren Ben Wolf, geçtiğimiz hafta Perşembe günü geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Orange Is The New Black ve Weeds‘in senaristi Jenji Kohan, HBO‘ya New World isimli yeni bir dizi hazırlıyor.

– Yine yeniden çizgi roman uyarlaması! FOX, DC Comics’in kahramanlarından Lucifer‘in uyarlaması için pilot bölüm siparişi verdi.

Girls‘in yaratıcısı ve oyuncusu Lena Dunham, Scandal‘ın Mart ayında yayınlanacak bölümde konuk oyuncu olarak rol alacak.

AMC‘nin BBC America‘yı satın almasının ardından kanalda yayınlanan iki diziden biri olan Orphan Black, BBC America ile aynı anda AMC‘ye ait bütün kanallarda yayınlanacak.

Laurie Holden, NBC‘nin pilot bölüm siparişi verdiği Chicago Medical‘ın başrolünde yer alacak.

CBS‘in 13 bölüm’lük sipariş verdiği Supergirl‘de ayrıca Superman‘ın da görüneceği açıklandı.

Gillian Anderson, Jim Broadbent ve Rebecca Front, ünlü yazar Tolstoy‘un War and Peace (Savaş ve Barış) isimli romanının televizyon uyarlamasında başrolde yer alacaklar.

– Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde yayınlanan Son isimli dizinin ABD uyarlaması Runner‘ın ilk oyuncusu Paula Patton oldu. Ülkemizde yayınlanan versiyonda Nehir Erdoğan‘ın canlandırdığı Aylin karakterini Paula Patton canlandıracak ve karakterin adı Lauren Marks olacak.

– Ülkemizde yayınlanan ve bir diğer ABD uyarlaması Game Of Silence (Suskunlar)‘nin de oyuncu kadrosu şekilleniyor. NBC‘nin pilot bölüm siparişi verdiği ve pilot bölüm çekimleri Pazartesi günü başlayacak olan dizide David Lyons, Bre Blair, Demetrius Grosse ve Connor O’Farrell başrolde rol alacaklar.

FOX‘da yayınlanan Empire, 18 – 49 Yaş arası kişilerde 5.3 reyting alarak kanalının rekorunu kırdı.

American Horror Story‘nin 5. sezon kadrosuna Lady Gaga katıldı. Ayrıca 5. sezonun ismi American Horror Story: Hotel olacak.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

7 Maddede Doctor Who İzleme Rehberi

Sonraki Yazı

Pazartesi Gecesi Reytingleri