Kesit Haberler

– Danimarka/İsveç ortak yapımı Bron/Broen’in senaristleri Mans Marlind ve Bjorn Stein, Kuzey Kutbu’nda geçecek bir dizi için çalışmalara başladı. Dizi Fransa ve Danimarka ortak yapımı olacak ve Kuzey Kutbu’nda görev yapan bir Fransız madencinin hayatını kaybetmesini konu alacak.

– ABC’nin iptal ettiği Forever dizisinin başrol oyuncusu Alana De La Garza, CBS yapımı Scorpion’un 2. sezon kadrosuna katıldı.

– İlk sezonunda bölüm oyuncusu olarak rol alan Lily Taylor, American Crime’ın 2. sezonunda yardımcı oyuncu olarak dizide yer alacak.

– Boardwalk Empire’dan tanıdığımız Vincent Piazza, Daredevil’in 2. sezon kadrosuna katıldı.

– Christina Ricci, Amazon’un pilot bölüm siparişi verdiği Z dizisinin kadrosuna katıldı.

– İlk sezonda iyi bir başarı yakalayan Amazon yapımı Transperent’in 2. sezon çekimleri sürerken 3. sezon onayı geldi.

– Korku/Gerilim türünün en iyi yazarlarından Stephen King’in The Stand isimli romanını dizi yapmak için Showtime kolları sıvadı. CBS Studios ve Warner Bros tarafından çekilecek dizinin konusu mutasyona uğrayan bir adamın ölümcül gribini tüm dünyaya bulaştırmasını konu alacak.

– USA Network’un yeni dizilerinden Mr. Robot, 2. sezon onayını aldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

– Ekim ayında 5. sezonu başlayacak olan American Horror Story Hotel’in kadrosu şekillendi. Detaylar için tıklayın.

– Geçtiğimiz günlerde NBC tarafından iptal edilen Hannibal’ı geri döndürmek için dizinin yapımcısı Bryan Fuller tüm gücüyle çalışıyor. Detaylı bilgi için şuraya bakabilirsiniz.  

– USA Network’un başarılı dizilerinden Suits, 6. sezon onayı aldı. Detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

– Hannibal’dan tanıdığımız Mads Mikkelsen geçtiğimiz günlere Rihanna’nın “Bitch Better Have My Money” isimli klibinde rol aldı. Klibi şuradan izleyebilirsiniz.

– NBC’nin ilkbaharda yayına koyduğu American Odyssey ve A.D. The Bible Continues ilk sezonlarının ardından iptal edildi.

– Geçtiğimiz günlerde CBS’de yayına giren Zoo dizisinde gerçek hayvanlar kullanıldığı ve zorluklar çektikleri gerekçesiyle Hayvan Hakları Savunucusu PETA dizi için yapım şirketi ve kanala dava açtı.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

AHS: Hotel Kadrosu Şekillendi, Katılan Son İsim de Belli Oldu!

Sonraki Yazı

3. Sezondan En İyi 10 Sahnesiyle Orange is the New Black