American Horror Story: Hotel Hakkında Bilmemiz Gereken 8 Şey

American Horror Story bizleri hem sevindirmeyi hem de tiksindirmeyi her zaman başardı. Biliyoruz ki izleyenler olarak hepimiz yeni sezonu merakla beklemekteyiz. Her zaman ki gibi sezon ekim ayında prömiyerini yapacak ve yepyeni kadrosuyla karşımıza çıkacak.

Gelelim bilmemiz gereken sekiz bilgiye

Set-Hotel

1. Bir otelde kurulacak

Yeni sezon bildiğiniz üzere Otel (Hotel) konusu üstüne kurulu. American Horror Story için mükemmel bir seçim. Kurgusal otelimiz “Hotel Cortez” olarak bilinecek ve Los Angeles’ın merkezine kurulacak, otelin bulunduğu lokasyonda birkaç yerde perili mekan görmek mümkün.

Premiere-Date

2. Prömiyer tarihi

Dizinin ilk bölümü 7 Ekim’de orijinal posteri ile görücüye çıkacak.

Jessica-Lange-Out

3. Jessica Lange yeni sezonda yok

Lange beşinci sezonda gözükmeyecek, ama Ryan Murphy sonraki sezonlarda geri gelebileceğini ima etti.

Lady-Gaga

4. Lady Gaga giriyor

Lady Gaga, tüyler ürpertici ilk tanıtımını duyurdu ve başroldeki kadın karakter olarak diziye adım atıyor. Sizler şüpheci yaklaşıyor olabilirsiniz ama yapımcılar iyi bir katil olacağından ve öldüreceğinden çok eminler.

So-Others

5.  Ve diğerleri…

Lady Gaga’ya ek olarak [ot-link url=”http://www.imdb.com/name/nm0093589/?ref_=fn_al_nm_1″]Matt Bomer[/ot-link] , [ot-link url=”http://www.imdb.com/name/nm2091145/?ref_=fn_al_nm_1″]Cheyenne Jackson[/ot-link] ve daha bir sürü yeni oyuncu eklendi kadroya. Bomer daha öncede Freak Show’da konuk oyuncu olarak birkaç bölümde yer almıştı, Jackson ise Ryan Murphy’nin bir diğer show’u olan Glee’de yer almıştı.

Character-Names-Here

6. Karakter isimleri belli oldu

Comic-Con paneli sırasında büyük duyurulardan bir tanesi de karakter isimleriydi. İşte karakter isimleri: Evan Peters-Mr. March, Kathy Bates-Iris, Matt Bomer-Donovan, Sarah Paulson-Hypodermic Sally. Aynı zamanda, Ryan Murphy bir açıklama daha yaparak Lily Rabe’in Aileen Wuornos’u oynayacağını söyledi.

Look-Forward-More-Crossover-From-Previous-Seasons

7. Önceki sezonlardan tanıdık yüzler

Ryan Murphy, Comic-Con esnasında önceki sezondan karakterlerin Oteli ziyaret edeceğini söyledi. Bizler de bu geçişleri heyecanla bekliyoruz. Acaba onlar kim olabilir?

lady-gaga-american-horror-story-hotel.jpg.25535ff9d0d69933a28169a9919cf59b

8. Ve ilk teaser Lady Gaga’dan.

https://www.youtube.com/watch?v=OxnnUCH4wVI&feature=youtu.be

Ben de dahil olmak üzere AHS hayranlarıyla beraber merakla bekliyoruz, 7 Ekim bir an önce gelsin!

Sabırlı beklemeler dilerim!

beliz

Önceki Yazı

Özel Seçilmiş Müzikleri ile “Lie to Me” | Nostalji

Sonraki Yazı

‘’Çünkü Bazılarımız İnsanız’’ Teen wolf 5. Sezon 9. Bölüm Analizi