Ulusal kanalların 2015/2016 sezonu ortalama DVR reytingleri açıklandı!

Sezon boyunca kanalların reytinglerini sizinle paylaştık. Ancak bunların dışında birde izleyicilerin kaydedip daha sonra izledikleri var. DVR reytingleri kanalların kesin kararı vermesinde kesin etken olmasa da göz önünde bulundurarak dizilerin geleceğine karar veriyorlar.

KanalDizi18 – 49 Yaş Ortalama Reyting18 – 49 Yaş DVR ReytingToplam İzleyici (Milyon) – CanlıToplam İzleyici (Milyon) – DVR
CBSThe Big Bang Theory3.05.013.2218.21
ABCModern Family2.24.17.4111.45
FOXEmpire3.65.49.3813.31
ABCGreys Anatomy2.03.57.6511.04
NBCThe Blacklist1.22.66.6511.14
ABCScandal1.72.86.069.35
NBCBlindspot1.52.55.429.32
ABCQuantico1.02.03.476.46
CBSCriminal Minds1.82.98.8412.41
NBCLaw & Order: SVU1.12.25.258.29
NBCChicago PD1.32.36.319.68
NBCChicago Fire1.62.67.7911.18
ABCMarvel’s Agents Of SHIELD0.91.84.366.86
ABCThe Goldbergs1.92.85.158.20
CBSNCIS1.92.814.8517.74
FOXGotham1.22.13.595.77
ABCNashville0.81.63.896.05
ABCCastle1.11.86.009.32
ABCOnce Upon A Time1.11.84.366.80
ABCBlack-ish1.62.46.2310.08
CBS2 Broke Girls1.62.47.6210.48
The CWThe Flash1.22.13.275.10
CBSElementary0.81.45.458.49
CBSHawaii Five-01.11.88.6510.11
CBSMom1.52.28.0110.98
The CWArrow0.81.31.844.82
The CWSupernatural0.71.21.794.09
The CWThe Vampire Diaries0.30.81.283.96
The CWJane the Virgin0.30.71.253.75
The CWThe Originals0.30.61.223.52
FOXBones0.91.55.987.81
FOXThe Last Man On Earth0.91.45.227.09

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

The Americans, 2 sezon sonra veda ediyor!

Sonraki Yazı

İnsanlığın Diğer Yüzü | Ajin