, ,

Survivor’dan Dizilere | Part 1

Dünya da olduğu gibi ülkemizde de oldukça ilgiyle takip edilen Acun Medya yapımı SurvivoR’DA yer alan yarışmacılar şu sıralar hangi kanalı açarsanız açın karşınıza çıkacak. Biz de bu durumu değerlendirip yarışmadan dizilere transfer olanları bu yazımızda toplayalım dedik.

UĞUR PEKTAŞ

arka-sokaklar-eski-medyanoz

2005 yılında Türkiye’de ilk defa Pelin Akad yapımı olarak yayınlanan Survivor Türkiye: Büyük Macera‘da yer alıp yarışmayı birincilikle tamamlayan Uğur Pektaş, Kanal D‘de yayınlanan ”Düşler ve Gerçekler”  isimli diziyle oyunculuğa başladı. Ardından ”Kuşdili” ve herkesin hafızasına kazındığı ”Arka Sokaklar” dizilerinde uzun soluklu yer aldıktan sonra kendisini son olarak ”Kurtlar Vadisi Pusu”da izledik.

MERVE OFLAZ

rengarenkizlecom-merve-oflaz

İlk olarak Acun Medya yapımı Var Mısın Yok Musun yarışmasında tanıdığımız, ardından Survivor: Kızlar Erkekler‘e geçen Oflaz bu yarışmayı birinci olarak tamamladıktan sonra ”Muhteşem Yüzyıl”, ”Kalbim 4 Mevsim”, ”Not Defteri” ”Güzel Köylü” ”Eve Dönüş” dizilerinde yer aldı. ”Kertenkele” dizisine konuk olarak katılan Merve’yi son olarak bu sene atv‘de yayınlanan ”Rengarenk” dizisinde gördük.

 

HAKAN HATİPOĞLU

dsc_5689

Tıpkı Merve Oflaz gibi Var Mısın Yok Musun‘dan, Survivor: Kızlar Erkekler‘e transer olan Hakan yarışmayı 10. olarak tamamladıktan sonra “Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi” ve ”Kurtlar Vadisi Pusu” dizilerinde yer aldı. Ardından Son 10 yılın en iyi yarışmacılarının toplandığı ”Survivor: All Star”a geri döndü ve bu yarışmayı da 6. olarak tamamladı.

 

GİZEM AKIN HATİPOĞLU

gizem-hakan

Var Mısın Yok Musun‘dan Survivor‘a transfer olan Gizem her iki yarışmada da yer alan Hakan Hatipoğlu ile büyük bir aşk yaşayıp evlendikten sonra ”Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi”ne konuk olarak yer aldı. Son olarak Kanal D‘de yayınlanan ”Ev Gezmesi” programını sundu.

 

NİHAT ALPTUĞ ALTINKAYA

cs4a0zsvyaa_hdj

Kariyerine modellik ve oyunculukla başlayan Nihat ”Binbir Gece”, ”Menekşe İle Halil”, ”Kurtlar Vadisi Pusu”, ”Dudaktan Kalbe”, ”Yaprak Dökümü” dahil bir çok dizi de yer aldı. 2012 yılında Survivor: Ünlüler / Gönüllüler yarışmasında 1. olduktan sonra ününe ün katan oyuncu ”Tozlu Yıllar” ”Karadayı” ”Medcezir” dizilerinde yer aldı. Şu sıralar kendisini yayın hayatına devam eden STAR TV dizisi ”Yüksek Sosyete”de izliyoruz.

HASAN YALNIZOĞLU

hasan_yalnizoglu_kimdir_7

Profesyonel güreşçiliğini modellik ve oyunculukla sürdüren Hasan bir çok sinema filminde oynadıktan sonra 2012 yılında yayınlanan Survivor yarışmasında 2. olduktan sonra FOX TV yapımı ”Rakun” dizisinde yer aldı. Ardından Survivor: All Star kadrosuna dahil olarak yarışmayı 5. olarak tamamladı.

ANIL TETİK

resimhd-135905lh

2012 yılında Survivor yarışmasında 3. olduktan sonra ”Alemin Kıralı” dizisine konuk oyuncu olarak yer alan Anıl, 2015 yılında ”Survivor: All Star”a katılmış sakatlığı sebebiyle iyi performans sergileyemediğinden yarışmaya erken veda etmişti. 16 Ekim’de STAR TV‘de yayınlanacak olan ”Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde bir lise öğrencisini canlandıracak.

ALMEDA ABAZİ

almeda-abazi-muhtesem_640

Manken olarak başladığı kariyerinde Kainat Güzeli seçilen Almeda Survivor’a katıldıktan sonra ününe ün kattı ve yarışmadan sonra ”Muhteşem Yüzyıl” dizisinde oynadı. Ardından TV8‘de ”Para Bende” programını Murat Ceylan ile birlikte sundu.  2015 yılında ”Survivor: All Star”da tekrar yarışmacı olarak yer aldı.

Lady Gaga'nın küçük canavarı, tiyatro delisi, yazar, izler, okur. Boşvermiş sıradan biri...

Bir Cevap Yazın

Loading…

Iron Fist’ten İlk Fragman Geldi

İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum | Quarry