,

Netflix’ten Çocuklu Ailelere Alternatif Yılbaşı Planı

Netflix, yaklaşan yılbaşı telaşı için çocuklu ailelere büyük bir güzellik yapmış. Bu yılbaşında orijinal çocuk programları, yılbaşına özel çekilen bölümleriyle aileler için alternatif bir eğlence fırsatı sunuyor. Evin en küçükleri geç saatlere kadar ayakta kalmasın diye ebeveynler, en güzel çocuk programlarının geri sayım sahneleriyle partiyi çocuklar için erkenden başlatıp, gecenin geri kalanını kendilerine saklayabilirler.

Yılbaşına özel çekilen orijinal çocuk programları ile bu yılbaşında çocuklar için parti her zamankinden biraz daha erken başlayabilir, gecenin geri kalanını ise ebeveynlere kalabilir.

Yılın en meşhur 10 saniyesi yaklaşıyor; ailelerin yeni yılı hep beraber kutladıkları o son “10, 9, 8…” sayımının heyecanı da şimdiden sardı. Ancak yılbaşı gecesi ailenin en küçük bireylerini idare etmenin ne kadar zor olabildiğini herkes çok iyi bilir. Onlar gecenin sonuna kadar ayakta kalmak ister; büyükler kendilerine ayıracak biraz zamanı olsun… Tam bu noktada Netflix devreye giriyor. Netflix’in yılbaşına özel bölüm çekilen çocuk presim2rogramlarıyla, bu yıl hem yılbaşı geri sayımını tüm ailece yaşayabilecek, hem de çocukların erkenden yatağa girmesi sağlanacak. Word Party, Puffin Rock, Luna Petunia, Beat Bugs, All Hail King Julien, Skylander’s Academy, Project Mc2, Fuller House ve DreamWorks Trollhunters gibi her yaştan çocuk grubuna hitap eden Netflix Orijinal çocuk programlarının yılbaşı özel bölümleri ile evin küçükleri için parti her zamankinden biraz daha erken başlayacak.

Çocukların dilediği an, onların en sevdiği karakterler eşliğinde geri sayım heyecanını yaşaması ve gecenin geri kalanın da ebeveynlerin olması planı çocuklu aileler için denenebilir bir alternatif gibi duruyor. Tüm yılbaşı özel bölümlerini, 28 Aralık itibariyle Netflix’te internet bağlantılı tüm cihazlarda izlemeye başlayabilirsiniz.

Tarihçi, Dizi Haber kurucusu, okumayı ve yazmayı çok sevdiği gibi en büyük hobisi de yabancı dizilerdir. Sevdiği şeyi çok sahiplendiği için genelde sevdiği dizileri övdükçe över, sevmediklerini de yerin dibine gömer. Friends ve Boardwalk Empire iki kategoride en sevdikleri.

Bir Cevap Yazın

Loading…

Nefret ve Sonuçları | Black Mirror 3. Sezon 6. Bölüm İnceleme

2016 Yılının En İyi Aktrisleri