Mart Ayında Netflix’te Yayınlanacak Diziler | Takvim

Mart ayında da her ay olduğu gibi Netflix orijinal dizileriyle izleyicilerini sevindirmeye hazırlanıyor. Biz de bu ay içinde yayınlanacak orijinal yapımları sizler için derledik. İşte Mart 2017’de Netflix’te yayınlanacak diziler;

17 Mart – Marvel’s Iron Fist

Marvel's Iron Fist- Sezon 1

Netflix’in Marvel yapımlarındaki başarısını anlatmaya gerek yok sanırım. Mart ayında merakla beklenen başka bir Marvel yapımı daha ekranlara gelecek. Uzun süredir heyecanla beklediğimiz Iron Fist 17 Mart’ta ekranlarda olacak. Biz Iron Fist için karakter analiz yazısı yazdık. Iron Fist karakteri hakkında bütün bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Dizinin fragmanı da şöyle; Fragman

31 Mart – 13 Reasons Why

13 Reasons Why- Sezon 1Jay Asher’ın çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan drama dizisi, Netlifx’in yeni amiral gemisi olacak gibi duruyor. Clay Jensen’ın okuldan eve döndüğünde, iki hafta önce intihar eden sınıf arkadaşı Hannah Baker tarafından kaydedilen bir kaset buluyor. Bu kasette Hannah intihar etmesinin 13 nedenini açıklıyor. İzleyicilere büyük hikayeler vaat eden bu yapımı merakla bekliyoruz.

10 Mart – Love (2. Sezon)

Love- Sezon 2Birbiriyle hiç ortak noktası olmayan iki bireyin yaşadığı garip aşk hikayesi olan Love merakla beklenen 2. sezonu ile 10 Mart’ta Netflix ekranlarına dönüyor.

24 Mart – Ingobernable

Ingobernable- Sezon 1Netflix’in güçlü kadın karakterlerine bir yenisi daha ekleniyor! Emilia Urquiza(Kate del Castillo), barış için mücadele konusundaki kararlılığı ile ülkenin koşullarını iyileştirmeyi planlayan Meksika’nın öncü kadını. O güçlü bir kişiliği, inancı ve açık fikirleriyle her şeyi yapabilecek bir kadındır. Kocası Diego Nava’ya inanç azalırken ortaya çıkıp sorumluluk almaya başlıyor.

Merakla beklenen yapım 24 Mart’ta Netflix’te.

17 Mart – Samurai Gourmet

Samurai Gourmet- Sezon 1Takeshi Kasumi’nin hayatını anlatan aynı adlı manga üzerine kurulu olan Samurai Gourmet mini dizi olarak 17 Mart’ta Netflix’te olacak. Takeshi Kasumi bütün hayatını işine adamış bir adamdır ve artık emekli olmuştur. Böylece kendisine daha fazla zamanı kalır. Artık istediği an istediği her şeyi yapabileceğini keşfeden Kasumi’nin komik macerasına hep birlikte eşlik edeceğiz.

24 Mart – Grace and Frankie (3. Sezon)

Grace and Frankie2015 yılında yayın hayatına başlayan Grace and Frankie başarılı bir ivme ile 3. sezon onayını almayı başarmıştı. İzleyinlerini uzun bir süre beklettikten sonra 3. sezonu ile 24 Mart’ta ekranlara geri dönüyor.

3 Mart – Greenleaf

Greenleaf- Sezon 1Oprah Winfrey Network olarak bilinen OWN kanalında yayınlanan dizinin haklarını Netflix’in satın almasıyla birlikte birinci sezon 3 Mart’ta yayınlanacak. Greenleaf ailesinin üyelerinin bir çok kötülük ile yaşadıkları maceraları konu alan dizi Netflix’in beklenen yapımlarından bir tanesi.

Kamil Akar

Önceki Yazı

The Good Fight | İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum

Sonraki Yazı

Kit Harington’lı Yeni Dizi “Gunpowder” Geliyor