,

13 Reasons Why’ın İkinci Sezon Konusu Belli Olmuş Olabilir

Dikkat! Bu yazı 13 Reasons Why’ın birinci sezonu hakkında spoiler içermektedir. Henüz izlemediyseniz okumamanızı tavsiye ederiz.

Bu yıl hakkındaki tartışmalarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran 13 Reasons Why’ın ikinci sezonu şekilleniyor. Jay Asher’ın aynı isimli kitabından uyarlanan seri, ikinci sezonunda Jessica’nın hikayesine odaklanacak. Entertainment Weekly’ye konuşan dizinin showrunner’ı Bryan Yorkey, “İnsanların Jessica’nın hikayesinin bittiğini düşünmesi korkunç. Jessica iyileşmeye ve ona bunu yapan kişinin cezalandırması için çalışmaya daha yeni başlıyorBunları anlatmadan hikayeyi bitirmek hayranlarımızı üzer.” dedi.

Yorkey aynı zamanda yeni bölümlerde kasetlerin merkezde olmayacağını ama yine eski teknolojiden faydalanacaklarını söyledi. 13 Reasons Why’ın ikinci sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil.

Jessica’nın hikayesinin devamını izlemek güzel olabilir ama benim aklımda hala Hannah’yla ilgili de sorular bulunmakta. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Dc ve Marvel dizilerinin-filmlerinin hastası,tam bir Whovian ve Sherlocked,çok fazla dizi takip etmeye çalışan,kısaca meslek olarak dizi-film izleyip hobi olarak ders çalışan insanlardanım…

Bir Cevap Yazın

Loading…

2 Broke Girls, iptal edildi!

George R.R. Martin’den Yeni Dizi Geliyor