Sonbahar ve kış sezonu dizilerinin yavaş yavaş sezon finali/final yapmaya başladığı zamanda ABD’nin devlet televizyonları da yeni sezonda ekran yolculuğuna devam edecek ve iptal ettiği dizileri açıkladı. Kanaldan yapılan açıklamaya göre Modern Family (10. Sezon), The Goldbergs (5 ve 6. Sezon), Speechles (2. Sezon), Fresh Off The Boat (4. Sezon), Agents Of SHIELD (5. Sezon), Designated Survivor (2. Sezon), Once Upon a Time (7. Sezon), American Housewife (2. Sezon) ve Black-ish (4. Sezon) onaylarını aldı.

Ancak yeni sezon onaylarının yanı sıra bazı üzücü haberlerde geldi. Henüz dizinin geleceği belli değilken Once Upon a Time’ın başrol oyuncusu Jennifer Morrison (Emma Swan) dizinin 7. sezonunda yer almayacağını belirtti. Spoilertv’nin kulis dedikodularına dayandırdığı bilgilere göre Scandal ise 7. sezonun ardından final yapacağını iddia etti. Ancak iddialar henüz kanal tarafından doğrulanmadı.

Kanal onaylarının yanı sıra reytingleri kötü olan American Crime, Dr. Ken, The Real O’Neals, The Catch, Secret and Lies ve Last Man Standing dizilerini iptal etti.