, ,

13 Reasons Why Kadrosuna Yedi Yeni İsim Katıldı

Geçtiğimiz bahar döneminde adından en çok söz ettiren yapımlardan biri olan 13 Reasons Why‘ın ikinci sezon kadrosuna yedi yeni isim katıldı.

Anne Winters, Bryce Cass, Chelsea Alden, Allison Miller, Samantha LoganKelli O’Hara ve Ben Lawson dizinin ikinci sezonuna katılacağı kesinleşen isimlerden.

Yeni kast üyelerinin hiçbirinin kalıcı olmadığı ancak içlerinden bazılarının sezonun ilerleyen bölümlerinde önemli yerlerde ortaya çıkacağı da gelen haberler içerisinde bulunuyor.

  • Bryce Cass, ezilenlerin kurtarıcısı Cyrus karakteri olarak diziye dahil olacak.
  • Chelsea Alden, zeki ve esprili biri olarak tanımlanan ve aklındakini söylemekten hiç çekinmeyen Cyrus’un kardeşi Mackenzie karakterine hayat verecek.
  • Samantha Logan, çok fazla sırrı olan ve ilginç bir şekilde herkesten saygı gören bir karakter olacak olan Nina’yı canlandıracak.
  • Kelli O’Hara, zorbalık mağduru olanlar için sıcak, akıllı ve tutkulu bir savunucu olan Jackie karakteri olarak diziye dahil olacak.
  • Allison Miller, zeki ve yetenekli bir genç olan Sonya karakterini canlandıracak.
  • Ben Lawson ise diziye Liberty Lisesi’nin sevgili beyzbol koçu Rick karakterine hayat verecek.

Dc ve Marvel dizilerinin-filmlerinin hastası,tam bir Whovian ve Sherlocked,çok fazla dizi takip etmeye çalışan,kısaca meslek olarak dizi-film izleyip hobi olarak ders çalışan insanlardanım…

Bir Cevap Yazın

Loading…

beIN Medya, CBS ve The CW’nun Ortadoğu ve Afrika Yayın Haklarını Aldı

Person Of Interest İzlemek İçin 7 Neden