, ,

Sylvester Stallone This Is Us Kadrosuna Katıldı

Geçtiğimiz sezonun en başarılı işlerinden biri olduğunu hem aldığı ödüllerle hem de iyi eleştirilerle kanıtlayan This Is Us‘ın ikinci sezonu için bekleyiş sürüyor. Yeni sezonu merakla beklenen dizinin hikayesi şekillenmeye devam ederken, oyuncu kadrosuna da yeni yüzler katılıyor.

Dizinin yaratıcısı Dan Fogelman ünlü oyuncu Sylvester Stallone‘un dizinin ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak boy göstereceğini açıkladı. Televizyon Eleştirmenleri Derneği panelinde konuşan Fogelman; “Justin Hartley’nin canlandırdığı Kevin, savaş-dram türündeki büyük filmini çekiyor ve bunun için de büyük bir rol arkadaşına ihtiyacımız vardı. Stallone, Kevin’ın rol arkadaşı ve bir baba figürü olarak diziye dahil olacak” diye belirtti. Milo Ventimiglia‘nın Stallone’u iyi tanıdığını belirten Fogelman, “Onun için harika bir senaryo var, bence gerçekten heyecan verici olacak” dedi.

Dc ve Marvel dizilerinin-filmlerinin hastası,tam bir Whovian ve Sherlocked,çok fazla dizi takip etmeye çalışan,kısaca meslek olarak dizi-film izleyip hobi olarak ders çalışan insanlardanım…

Bir Cevap Yazın

Loading…

Narcos’da Nerede Kalmıştık?

beIN Medya, CBS ve The CW’nun Ortadoğu ve Afrika Yayın Haklarını Aldı