Ekim Ayında Netflix’te Yayınlanacak Diziler | Takvim

Ekim ayında Netflix’te yayınlanacak olan dizileri sizler için derledik:

Stranger Things (2.Sezon) – 27 Ekim

Will adında 12 yaşında olan bir çocuğun, bir anda ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Her türlü aramaya rağmen bulunamayan Will’den vazgeçildiği anda gizemli bir kız ortaya çıkıyor ve olaylar farklı bir boyut kazanıyor. Will gibi ortadan kaybolan ve yıllar sonra geri dönen bu kız, küçük çocuğun bulunabilmesi için bir umut ışığı haline geliyor. Ancak daha sonra devlet eliyle yapılan gizli deneylerden korkutucu doğaüstü güçlere uzanan bu gizem dolu hikaye, gitgide daha da karmaşıklaşıyor. Dizinin ikinci sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Mindhunter – 13 Ekim

David Fincher’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin konusu; seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları, hapisteki seri katilleri sorgulayarak çözmeye çalışan FBI Davranış Bilimleri Birimi ajanları Holden Ford’un (Jonathan Groff) ve Bill Tench’in (Holt McCallany) maceraları. Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Suburra –  6 Ekim

Roma Kilisesi, devlet, organize suç ve yerel çetelerin Roma’daki iktidar arayışlarında yasal ve yasadışı olanları nasıl çarpıttığını ve bulanıklaştırdığını hikayeleştiriyor. Üç genç adam, arzularını elde etmek için ittifaklar kurmak zorunda kalacak. Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Slasher: Guilty Party (2.Sezon) – 17 Ekim

Birinci sezonu Chiller (Amerika) ve Super Channel (Kanada) kanallarında yayınlanmış olan dizi ikinci sezonuyla beraber Netflix’te de yayınlanacak. Dizinin konusu; birkaç yıl önce yaz kampında çalışırken bir suç işleyen bir grup arkadaşın, kış ortamında aynı bölgeye geri dönmüşken içlerinden birisinin öldürülmesi ve sakladıkları sırların ortaya çıkmaya başlaması üzerine kurulu. Dizinin ikinci sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Haters Back Off (2.Sezon) – 20 Ekim

Komedyen, şarkıcı ve oyuncu Coleen Ballinger‘ın Youtube fenomenine dönüşen Miranda Sings karakterinin maceralarını anlatan bir komedi dizisi. Dizinin ikinci sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Dynasty – 12 Ekim

Fallon Carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünmektedir. Babası Blake Carrigton, Fallon ve kardeşi Steven’i Atlanta’ya çağırır. Fallon, aile bireylerinin buluştuğu bu toplantının yeni üvey anneleri Cristal’la tanıştırılmasıyla alakalı olduğunu öğrenince şok olur. Cristal da Fallon gibi kurnaz ve neredeyse onun kadar gençtir. Fallon, Cristal’ın sıradan bir para avcısı değil; hırslı, prensip sahibi ve Carrington Atlantic’de reklamcılık konusunda çok bilgili olduğunu, babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark edecektir. Dizinin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Designated Survivor (2.Sezon) – 6 Ekim

ABD Başkanı’nın ulusa sesleniş konuşması sırasında düzenlenen yıkıcı bir saldırının ardından kongrenin önemli isimlerinin hepsi ölür. Düşük seviyeli bir kabine üyesi olan Tom Kirkman (Kiefer Sutherland) aniden Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak atanır. Sıradan hayat süren bir adam kendisini bir anda komplo teorilerinin içinde bulur. Dizinin ikinci sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Star Trek: Discovery – 9 Ekim

Günümüze uyarlanan dizi, Star Trek serisinin olaylarından on yıl öncesini konu ediniyor. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor. Fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

The Meyerowitz Stories – 13 Ekim 

New Yorklu huysuz bir sanatçının üç yetişkin çocuğu ve onların hem babalarıyla hem birbirleriyle olan zorlu ilişkilerini anlatıyor. Fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

One Of Us – 20 Ekim

Dizi, İskoçya’nın kırsal alanında yaşayan ve vahşice işlenmiş bir çifte cinayetle yüzleşen iki aileyi konu ediniyor. Adam Elliot ve Grace Douglas çocukluk aşklarını mutlu bir evlilikle tamamlar ve balayına çıkarlar. Balayından döndükleri anda vahşice öldürülürler. Aile yaşadıkları olayın şokunu ve acısını atlatmaya çalışırken fırtınalı bir gecede aracı kaza yapan, ağır yaralı bir adam kendi kapılarına dayanır. Aile korkunç bir ikilem ile karşı karşıya kalır. Katilin kaderi kendi ellerindedir. Fragmana buradan ulaşabilirsiniz

 

Aynur Civit

Önceki Yazı

Gaga: Five Foot Two | İnceleme

Sonraki Yazı

Arrow’da nerede kalmıştık?