Bu sonbahardan itibaren televizyon ekranlarına yeni giriş yapacak dizileri sizler için listeliyoruz. İşte The CW‘nun bu sonbahardan itibaren yayınlamaya başlayacağı yeni dizileri:

Black Lightning

Başlama Tarihi: 1 Ocak 2018

Oyuncuları: Cress Williams, Christine Adams, China Anne McClain, Nafessa Williams

Süre: 42 dakika

Konusu: DC evrenindeki ilk büyük siyahi süper kahraman olma özelliği taşıyan Black Lightning/Jefferson Pierce, kızını geri kazanmak için tekrardan kostümünü giymek zorunda kalır.

Dynasty

Başlama Tarihi: 11 Ekim 2017

Oyuncuları: Sam Adegoke, Alan Dale, Elizabeth Gillies

Süre: 42 dakika

Konusu: Amerika’nın en zengin ailesi olan Carringtonlar’ın çocukları servetlerini boşa harcamamak ve kontrol etmek için mücadele ediyor.

Valor

Başlama Tarihi: 9 Ekim 2017

Oyuncuları: Joey Thurmond, Jared M. Reeder, Cecil M. Henry

Süre: 42 dakika

Konusu: Valor’da askeri disiplinle insan doğasının çatışmasını görüyoruz. Dizi, yurt dışında ve yurt içinde gizli operasyonlar için eğitilmiş helikopter pilotlarından oluşan elit bir ekibin bulunduğu Amerikan ordusuna ait bir üstte geçiyor. Hem günümüzde hem de geçmişte geçen dizi, ekibe bağlı ilk kadın pilotlardan birinin de içinde bulunduğu başarısızlıkla sonuçlanan bir görevi de konu ediniyor. Kişisel ve askeri sırlara yer verilirken, bir sezon boyu sürecek kaybolan bir grup askeri bulma planlarına tanık oluyoruz.

Life Sentence

Başlama Tarihi: 2018

Oyuncuları: Lucy Hale, Jayson Blair, Nadej k Bailey

Süresi: 42 Dakika

Konusu: Drama ve komediyi bir araya getiren bu yapımda Stella bir süredir kansere karşı mücadele veriyor. Bu yüzden de yakın zamanda öleceğine inanıyor. Fakat geçirdiği tedavi sürecinin işe yaramasıyla artık iyileştiğini öğreniyor. Hemen ardından hayatın zorlu yanları baş gösteriyor. Hayatı her an bitebilecekmiş gibi yaşamak yerine, geleceği planlaması gerekiyor. Geçimini sağlamak için bir iş bulmak, ilişkisinin gerçekte nasıl bir hal alacağını kavramak, ailesinin kendisinden sakladığı sırları öğrenmek… Bir zamanlar ölüme hazırlanan Stella şimdi tüm bunlarla uğraşmak zorunda.