,

The Twilight Zone’un yeniden çevriminin başrolü belli oldu!

Uzun süredir hakkında yeniden ekranlara geleceği dedikoduları yapılan The Twilight Zone için CBS geçtiğimiz ay resmi haberi vermişti. CBS’in online yayın platformu CBS All Acces’te yayınlanacak olan The Twilight Zone’un yenide çevriminin ilk başrol oyuncusu ise Jordan Peele oldu. Dizinin diğer oyuncularının seçimlerinin ise devam ettiği belirtildi. Simon Kinberg ve Marco Ramirez’in yönetici yapımcılığını üstlendiği The Twilight Zone ile ilgili Jordan Peele; “bu yıl çok kez alacakaranlık kuşağında yaşadığımızı hissediyorum. Bunu modern izleyicilere aktarmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

CBS All Acces yöneticisi Julie McNamara ise “The Twilight Zone, insan doğasını keşfetmek ve hiç görmeyen izleyicilerin daha önce görmediği şekilde sosyal yorum katmak için bu bilim-kurgu ve korku serisini bugünün izleyicilerine aktarmak için inanılmaz bir fırsat” dedi.

İlk olarak 1959 yılında CBS’de ekrana gelen The Twilight Zone 5. sezonuyla birlikte 1964’te veda etmişti. Daha sonra yine CBS kanalında 3 sezon olarak ekrana gelen dizi 3. kez yeniden çekilecek.

21 yaşında, 50’ye yakın dizi takip etmeye çalışıyor. Dizi/film ve bilgisayar ile arası oldukça iyi.

Bir Cevap Yazın

Loading…

Hamza Ağdeniz | “Metropol Hayatı” Hayalim Yok

The Punisher | Dizi-Çizgi Roman Karşılaştırması