, ,

23. Critics’ Choice Ödülleri Sahiplerini Buldu

23. Critics’ Choice Ödülleri, dün gece yapılan törenle sahiplerini buldu. The CW kanalının canlı yayınladığı gecede ödül kazanan dizi ve oyuncularını sizler için derledik!

EN İYİ DRAMA DİZİSİ;
* American Gods (Starz)
* The Crown (Netflix)
* Game of Thrones (HBO)
* The Handmaid’s Tale (Hulu)
* Stranger Things (Netflix)
* This Is Us (NBC)

DRAMA DALINDA EN İYİ ERKEK OYUNCU;
* Sterling K. Brown – This Is Us (NBC)
* Paul Giamatti – Billions (Showtime)
* Freddie Highmore – Bates Motel (A&E)
* Ian McShane – American Gods (Starz)
* Bob Odenkirk – Better Call Saul (AMC)
* Liev Schreiber – Ray Donovan (Showtime)

DRAMA DALINDA EN İYİ KADIN OYUNCU;
* Caitriona Balfe – Outlander (Starz)
* Christine Baranski – The Good Fight (CBS All Access)
* Claire Foy – The Crown (Netflix)
* Tatiana Maslany – Orphan Black (BBC America)
* Elisabeth Moss – The Handmaid’s Tale (Hulu)
* Robin Wright – House of Cards (Netflix)

DRAMA DALINDA EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU;
* Bobby Cannavale – Mr. Robot (USA)
* Asia Kate Dillon – Billions (Showtime)
* Peter Dinklage – Game of Thrones (HBO)
* David Harbour – Stranger Things (Netflix) 
* Delroy Lindo – The Good Fight (CBS All Access)
* Michael McKean – Better Call Saul (AMC)

DRAMA DALINDA EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU;
* Gillian Anderson – American Gods (Starz)
* Emilia Clarke – Game of Thrones (HBO)
* Ann Dowd – The Handmaid’s Tale (Hulu)
* Cush Jumbo – The Good Fight (CBS All Access)
* Margo Martindale – Sneaky Pete (Amazon)
* Chrissy Metz – This Is Us (NBC)

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ;
* The Big Bang Theory (CBS)
* Black-ish (ABC)
* GLOW (Netflix)
* The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)
* Modern Family (ABC)
* Patriot (Amazon)

KOMEDİ DALINDA EN İYİ ERKEK OYUNCU;
* Anthony Anderson – Black-ish (ABC)
* Aziz Ansari – Master of None (Netflix)
* Hank Azaria – Brockmire (IFC)
* Ted Danson – The Good Place (NBC)
* Thomas Middleditch – Silicon Valley (HBO)
* Randall Park – Fresh Off the Boat (ABC)

KOMEDİ DALINDA EN İYİ KADIN OYUNCU;
* Kristen Bell – The Good Place (NBC)
* Alison Brie – GLOW (Netflix)
* Rachel Brosnahan – The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)
* Sutton Foster – Younger (TV Land)
* Ellie Kemper – Unbreakable Kimmy Schmidt (Netflix)
* Constance Wu – Fresh Off the Boat (ABC)

KOMEDİ DALINDA EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU;
* Tituss Burgess – Unbreakable Kimmy Schmidt (Netflix)
* Walton Goggins – Vice Principals (HBO)
* Sean Hayes – Will & Grace (NBC)
* Marc Maron – GLOW (Netflix)
* Kumail Nanjiani – Silicon Valley (HBO)
* Ed O’Neill – Modern Family (ABC)

KOMEDİ DALINDA EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU;
* Mayim Bialik – The Big Bang Theory (CBS)
* Alex Borstein – The Marvelous Mrs. Maisel (Amazon)
* Betty Gilpin – GLOW (Netflix)
* Jenifer Lewis – Black-ish (ABC)
* Alessandra Mastronardi – Master of None (Netflix)
* Rita Moreno – One Day at a Time (Netflix)

EN İYİ MİNİ DİZİ;
* American Vandal (Netflix)
* Big Little Lies (HBO)
* Fargo (FX)
* Feud: Bette and Joan (FX)
* Godless (Netflix)
* The Long Road Home (National Geographic)

EN İYİ TV FİLMİ;
* Flint (Lifetime)
* I Am Elizabeth Smart (Lifetime)
* The Immortal Life of Henrietta Lacks (HBO)
* Sherlock: The Lying Detective (PBS)
* The Wizard of Lies (HBO)

TV FİLMİ/MİNİ DİZİ DALINDA EN İYİ ERKEK OYUNCU;
* Jeff Daniels – Godless (Netflix)
* Robert De Niro – The Wizard of Lies (HBO)
* Ewan McGregor – Fargo (FX)
* Jack O’Connell – Godless (Netflix)
* Evan Peters – American Horror Story: Cult (FX)
* Bill Pullman – The Sinner (USA)
* Jimmy Tatro – American Vandal (Netflix)

TV FİLMİ/MİNİ DİZİ DALINDA EN İYİ KADIN OYUNCU;
* Jessica Biel – The Sinner (USA)
* Alana Boden – I Am Elizabeth Smart (Lifetime)
* Carrie Coon – Fargo (FX)
* Nicole Kidman – Big Little Lies (HBO)
* Jessica Lange – Feud: Bette and Joan (FX)
* Reese Witherspoon – Big Little Lies (HBO)

TV FİLMİ/MİNİ DİZİ DALINDA EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU;
* Johnny Flynn – Genius (National Geographic)
* Benito Martinez – American Crime (ABC)
* Alfred Molina – Feud: Bette and Joan (FX)
* Alexander Skarsgård – Big Little Lies (HBO)
* David Thewlis – Fargo (FX)
* Stanley Tucci – Feud: Bette and Joan (FX)

TV FİLMİ/MİNİ DİZİ DALINDA EN İYİ YARDIMCI KADIN OYUNCU;
* Judy Davis – Feud: Bette and Joan (FX)
* Laura Dern – Big Little Lies (HBO)
* Jackie Hoffman – Feud: Bette and Joan (FX)
* Regina King – American Crime (ABC)
* Michelle Pfeiffer – The Wizard of Lies (HBO)
* Mary Elizabeth Winstead – Fargo (FX)

EN İYİ ANİMASYON DİZİSİ;
* Archer (FX)
* Bob’s Burgers (FOX)
* BoJack Horseman (Netflix)
* Danger & Eggs (Amazon)
* Rick and Morty (Adult Swim)
* The Simpsons (FOX)

Lady Gaga'nın küçük canavarı, tiyatro delisi, yazar, izler, okur. Boşvermiş sıradan biri...

Bir Cevap Yazın

Loading…

Netflix Altered Carbon için resmi fragmanı yayınlandı!

Michael J. Fox, Designated Survivor Kadrosuna Katıldı