Epimedyumlu macun nedir ve en iyi marka hangisidir?

Epimedyumlu macun satışları her geçen gün aktarlar ve internet sitelerinde artış gösteriyor. Organik ürünlere ilgisi olup yeni ve faydalı ürünler arayan herkes bu ürüne mutlaka denk gelmiştir. Bir çoğumuzun ismini sıklıkla duyduğu ancak yeteri kadar bilgiye sahip olmadığı bu macun hakkında bazı tanıtıcı bilgileri bu haberde sizlerle paylaşacağız. Konuya girmeden önce ilk olarak belirtmek isteriz ki bakanlık izni ile üretim yapan firmaların macunları tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olup insan sağlığını tehdit eden zararlı kimyasalları içinde barındırmamaktadır. Bu nedenle satın alacağınız markanın gerekli izinlere sahip olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Arama motorlarında ilgili kelimeleri arattığınızda bakanlık tarafından yasaklı olanları ve organik üretim yapanları kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

EPİMEDYUMLU MACUN NEDİR

Epimedyumlu macuna etkisini veren ana ham maddesi Epimedium ismindeki ana vatanı Çin olan ve afrodizyak etki gösteren bitkidir. Binlerce yıldır Çin ve bazı Orta Asya ülkelerinde yetiştiriciliği yapılan bu bitkinin afrodizyak etkisini destekleyen diğer bazı bitkiler ve çiçek balı ile karışımından elde edilir. Hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

NASIL KULLANILIR

Macundan tam anlamıyla fayda görmek için kullanım bilgisine uyulması gerekiyor. Tüketim zamanı ve miktarı: aktivitedden 1 saat önce 1 çay kaşığıdır. Daha fazla yemek ekstra fayda sağlamayacağı gibi baş ağrısı, mide yanması, yüksek tansiyon ve kalp çarpıntısı gibi sıhhat problemlerine neden olabilir. Bu nedenle tavsiye edilen miktarda kullanmaya özen gösterilmelidir.

KİMLER KULLANABİLİR

18 ile 65 yaş aralığında olup şeker, tansiyon ve kalp rahatsızlığı olmayan herkes bu macunu kullanabilir. İçeriğinde bal bulundurduğu için şeker hastalarının, dolaşımı hızlandırdığı ve kan basıncını yükselttiği için de kalp ve tansiyon rahatsızlıkları olan kişilerin kullanması sakıncalıdır. Hamile ve emziren kadınların da epimedyumlu macunu kullanması tavsiye edilmez.

EN İYİ MARKA HANGİSİ

Epimedium macun kullanan erkek ve kadınların internet sitelerinde yaptığı yorumlar okunduğunda etki gücü ve süresinin en yüksek olup hiç bir yan etkisi olmayan markanın Epimedium Force olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Organikasyon firması tarafından Türkiye’deki tesislerinde üretilen macunun içindekiler tamamen bitkiseldir ve kullanım kurallarına uyulduğu sürece maksimum düzeyde fayda sağlanabilir. Şu an için macun için kimseye bayilik vermeyen firma ürünü telefon ve resmi sitelerinden aldıkları siparişlerle satıyor. Orijinal ürüne sahip olmak için sadece kendileri ile temas kurmanız gerek.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR

epimediumforce.com sitesindeki sipariş formu doldurularak ya da 0507 312 312 0 ve 0212 229 32 54 numaraları 7/24 aranarak verilebilir. Siparişleri aynı gün gizli bir şekilde paketleme yaptıktan sonra kargoya veriyorlar ve ortalama 2-6 gün arasında müşterilere teslimat sağlıyorlar. Ürün ödemesini macunu evinizde, iş yerinizde ya da kargo şubesinde teslim alırken yapabileceğiniz gibi resmi site üzerinden kredi kartınızla ya da EFT ve havale yollarıyla da yapabilirsiniz. Dışarıdan bakan hiç kimse size gönderilen kargo poşetinin içinde ne olduğunu bilemeyeceği için gönül rahatlığıyla sipariş verebilir ve ürünü istediğiniz adrese çağırabilirsiniz. Teslimat süresince sorun yaşanmadan en kısa süre içinde macunun size ulaştırılabilmesi için yetkililere verdiğiniz ya da sipariş formunda belirttiğiniz bilgilerin eksiksiz ve hatasız olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Dizi Haber

Önceki Yazı

Mosaic | İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum

Sonraki Yazı

Ayça Özbay | Kitap Okumaya “Hobi” Denmesi Rahatsız Edici