Börü’den İki Fragman Yayınlandı

Star TV’nin uzun süredir merakla beklenen mini dizisi “Börü” için bir genel, bir de internete özel fragman yayınlandı. Başrollerinde Mesut Akusta, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu ve Murat Arkın gibi oyuncuların yer aldığı, özel televizyonlarda yayınlanacak ilk mini dizi olan yapım altı bölümden oluşacak ve büyük finalini 2018’in sonlarına doğru sinemada yapacak.

Alper Çağlar ve Doruk Acar’ın yapımcılığını, Can Emre ve Cem Özduru’nun yönetmenliğini yaptığı dizi Polis Özel Harekat’ın en seçkin timi Börü’nün 2014 yılında Türkiye sınırında canları pahasına edindikleri görevi ve başlarından geçen olayları konu alıyor. 28 Şubat’ta yayınlanacağı duyurulan dizinin fragmanı da en az konusu ve oyuncu kadrosu kadar ilgi çekici. Dizinin internete özel yayınlanan diğer fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Endeavour | İngilizlerin En İyi Yaptığı İki Şeyden Biri

Sonraki Yazı

The Good Place | Cennete Tersten Bakış | 2. Sezon İnceleme