Wentworth Uyarlaması Avlu’dan 4 Teaser Yayınlandı

Star TV’nin yeni dizisi Avlu için dört ayrı teaser yayınlandı. Yurtdışında oldukça ses getirmiş bir yapım olan Wentworth’ten uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Kenan Ece, Nursel Köse, Rüçhan Çalışkur ve Ceren Moray gibi isimler yer alıyor. Limon Film’in yapımı olan Avlu’nun yönetmeniyse Yüksel Aksu.

Dizinin başlama tarihi henüz netleşmemiş olsa da yayınlanan tanıtımların son günlerde artması, ilk bölümün yakın zamanda yayınlanabileceğinin sinyallerini veriyor. Yabancı dizi uyarlama konusunda başarısız olduğumuz gerçeğine karşın dizinin dört tanıtımı da umut verici şekilde güzel görünüyor. Bizler de merakla bekliyoruz.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Netflix’in ilk Türk dizisinde Çağatay Ulusoy’un partneri belli oldu

Sonraki Yazı

Mehmed – Bir Cihan Fatihi’nden Beklenen Fragman Yayınlandı