İnternet üzerinden yayın yapan dizi-film platformu PuhuTv’nin yeni dizisi Şahsiyet, ilk üç bölümüyle 17 Mart Cumartesi günü yayınlanacak. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Kinyas ve Kayra, Daha ve Az gibi çok okunmuş kitapların yazarı Hakan Günday kaleme alırken, yönetmen koltuğunda son olarak Vatanım Sensin‘deki Tevfik karakteriyle izlediğimiz Onur Saylak oturuyor. Hakan Günday-Onur Saylak ikilisi daha önce Günday’ın Daha adlı kitabının sinemaya uyarlanmasıyla bir araya gelmişti ve film, sinema otoriteleri tarafından oldukça beğenilmişti.

Merakla beklediğimiz dizinin oyuncu kadrosu da kamera arkası ekibi kadar göz alıcı. Şahsiyet’in baş rollerinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere yer alıyor. Alzheimer hastası olduğunu öğrenen yaşlı bir adamın seri katile dönüşme hikayesini konu edinen dizinin diğer oyuncuları arasında Şebnem Bozoklu, Metin Akdülger, Necip Memili, Şenay Gürler, İbrahim Selim, Hüseyin Avni Danyal ve Müjde Ar bulunuyor.

Diziyi PuhuTv’den ücretsi bir şekilde izleyebileceğinizi de hatırlatalım. Dizinin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.