Mayıs ayı denildiğinde aklımıza ilk olarak finaller gelir. Gerek spor organizasyonları olsun gerek televizyon programları olsun her konuda finaller bu ayda gerçekleşir. Bu ayın bizim için de önemi sezon boyu izlediğimiz diziler hakkında kanalların onay-iptal kararlarını en çok açıkladı ay olmasıdır. Yine beklediğimiz gibi oldu ve onlarca onay-iptal kararı bu ay içerisinde açıklandı.

Biz bu yıl dizileri tek tek yazmanın yanında bir de podcast kaydettik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yazar ekibimizden Hafize ve Ozan ile birlikte oturduk bu onay alan ve iptal edilen dizileri tartıştık. Dizileri üç kategoriye ayırdık. Bunlar; Onayına şaşırdıklarımız, onayına Sevindiklerimiz ve iptaline üzüldüklerimiz. Bonus olarak da bu sezon final yapan dizileri konuştuk.

Yazının devamında bu sezon onay alan dizileri ve iptal edilen dizileri tablo halinde bulabileceksiniz. Ancak bu karmaşada boğulmak yerine sizi keyifli sohbetimize davet ediyoruz. Sizler için en önemli onay-iptal haberlerini yukarıdaki kategoriler şeklinde konuştuk. Keyifli dinlemeler.

Bizim kategorilerimiz

Onayına şaşırdıklarımız; Lost in Space, Elementry, Criminal Minds, Krypton, Gifted, Blindspot, Van Helsing, Station 19, Broklyn-Nine-Nine, For The People, Blue Bloods, MacGyver.

Onayına sevindiklerimiz; Lethal Weapon, iZombi, Law & Order: SVU, Rick And Morty

İptaline Üzüldüklerimiz; The Crossing, Designated Survivor, Lucifer, Wisdom of the Crowd, Mozart in the Jungle

Son sezonu olanlar; The Middle, New Girl, Once Upon a Time, The Originals, Scandal,  The Americans, Unbreakable Kimmy Schmidt, Love ve The Expanse.

Onay alan bütün diziler

İptal olan bütün diziler

Kamil Akar

Önceki Yazı

Patrick Melrose | İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum

Sonraki Yazı

Ne zaman sorusunun yanıtı artık Ne Zaman Çıkıyor’da