Ne zaman sorusunun yanıtı artık Ne Zaman Çıkıyor’da

2017 yılında açılan nezamancikiyor.com size film, dizi, oyun, teknoloji, yasa, etkinlik ve maç kategorileri altında ürün ya da hizmetlerin ne zaman çıkacağını söylüyor. Herhangi bir konuda ilgiliyseniz onunla ilgili olan kategoriye gidip o konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir son gelişmeleri site üzerinden öğrenebilirsiniz. Eğer site bildirimlerini açarsanız sitede herhangi bir şeyin güncellemesini bildirim olarak alabilirsiniz. Örneğin daha önceden bir filme bakmıştınız ve çıkış tarihi kesin değildi eğer site bildiriminiz açıksa size bildirim geliyor. Sitenin kullanımı ise oldukça basit ana sayfa üzerinden en güncel yazıları takip edebilir sürekli yeni bir şeylerden haberdar olabilirsiniz. En popüler olan yazılar ise en üstte yer alıyor.

Dizi – Film Kategorisi

Eğer sıkı bir dizi fanıysanız ya da film izlemeyi gerçekten çok seviyorsanız ama bunları takip etmeye yeterli zamanınız yoksa site üzerinden takip edebilirsiniz. Her kategoriden dizi ve filmi sitede bulabilirsiniz. Takip ettiğiniz dizi veya filmin ne zaman çıkacağını bilmiyorsanız sitede yapacağınız gezinmeler neticesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Dizilerin geçen sezonlarıyla ilgili bilgiler ve yeni sezonda neler olacağıyla ilgili açıklamaları da site üzerinde bulabiliyorsunuz. Filmlerin vizyona çıkış tarihinin yanında oyuncu kadrosu, filmin konusu ve yapımcılarını da site üzerinden takip ederek erişebilirsiniz.

En çok izlenen dizilerin ve filmlerin sıkı takipçisi isen yeni sezonun veya vizyon tarihinin ne zaman olacağını merak etmiyor musun? İşte tam senin için hazırlanmış bir platform. 2. Sezon ile büyük sükse yapan HBO western dizisi Westworld 3. Sezon ‘la ne zaman karşımıza çıkacak. 2. Sezon’da neler yaşandı ve 3. sezonda neler yaşanacak tüm bu soruların yanıtını da platformdan edinebiliyorsun. İstediğin dizi ve filmin vizyon tarihini tek bir yerde bulacağın tek platform işte karşında.

Etkinlik Kategorisi

Öne çıkan konser, etkinlik ve meet up etkinliklerinin ne zaman gerçekleşeceğini site üzerinden öğrenebilirsiniz. Etkinliğin gerçekleşeceği ilin bilgisiyle fiyatının ne olacağını siteden kolayca öğrenebilirsiniz. Etkinliklere gitmek istiyorsunuz ama tarihlerinin ne zaman olacağını takip edebilirsiniz. Güncel etkinlik programlarını her zaman sitede bulabilirsiniz.

Oyun Kategorisi

Oyunlarla çok ilgiliyseniz bu kategoriden oldukça faydalanacaksınız demektir. Güncel oyun çıkış tarihleriyle oyunları kolayca takip edebilirsiniz. Takip ettiğiniz oyunun eğer güncel bir tarihi henüz çıkmadıysa bile daha sonra sitede mutlaka güncellenecektir. Siteyi sık sık ziyaret ederseniz çıkış tarihlerini kaçırmazsınız. Oyunun ne zaman çıktığını en kesin ve güvenilir olarak siteden öğrenebilirsiniz. Bunun yanında oyunun Steam, PS 4 gibi platformlarda ne kadara satılacağını da site üzerinden öğrenebilirsiniz.

Teknoloji Kategorisi

Teknolojiyle uğraşıyorsanız yeni çıkacak telefonlar ya da bilgisayar parçalarının ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız siteyi takip etmelisiniz. Yeni çıkacak teknoloji ürünlerinin çıkış tarihini ve ürünün özelliklerini detaylı bir şekilde site üzerinde bulabilirsiniz. Çıkacağı duyurulan yeni bir ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilgisi ve Türkiye’deki satış fiyatı hakkındaki en doğru bilgileri bulabilirsiniz.

Yasa Kategorisi

Türk hukuk sistemi ile ilgili en güncel bilgileri bulabileceğiniz sitede ayrıca siyasi bilgilerde yer almakta. Seçim tarihleri gibi önemli şeylerin de bulunduğu sitede üniversite giriş sınavları olan YGS, LYS ve lise giriş sınavı TEOG güncel tarihlerini bulabilirsiniz.

Maç Kategorisi

Maçların ne zaman olacağının yanı sıra hangi kanalda yayınlanacağını da sitede bulabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası her türlü maçı bulabilirsiniz.

Genel itibari ile dizi film kategorisi de dahil olmak üzere bir çok kategoriyi tek bir potada toparlayan platform ne zaman çıkıyor; Tüm film, dizi, oyun, teknoloji, etkinlik ve maç tarihlerinin ne zaman olacağını kullanıcılarına bildiriyor. Doğru ve gerçek bilgileri kullanıcıları ile paylaşan platform bizden de tam puan almayı hak etti.

Kamil Akar

Önceki Yazı

Amerikan Televizyonlarındaki Onay İptal Haberleri | Podcast

Sonraki Yazı

Cobra Kai | İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum