Buffy the Vampire Slayer’ın Yeniden Çevrimi İçin Çalışmalara Başlandı

Geçtiğimiz aylarda Fox TV grup başkanı Gary Newman Buffy the Vampire Slayer’ın tekrar çevrimine olumlu baktıklarını ama ilk serinin de yapımcısı olan Joss Whedon “evet” demeden herhangi bir adım atmayacaklarını söylemişti. Beklenen açıklama Comic Con 2018’de geldi. Orijinal dizinin yapımcılarından Joss Whedon ve Midnight’ın yaratıcısı Monica Owusu-Breen yeniden çevrim için çalışmalara başladıklarını açıkladı. Deadlineın haberine göre yeni çevirimin arkasındaki stüdyolar da aynı; Fox 21 TV Studyoları ve 20th Century Fox.

Owusu-Breen ve Whedon daha önce birlikte Marvel’s Agents of SHIELD‘da çalışmıştı. Aynı zamanda Charmed, Alias, Lost, ve Fringe gibi dizilerde yazarlık ve yapımcılık da yapmıştı. Daha önce güçlü kadın karakterlerin yaratılmasında başarılı işler çıkarmıştı. Orijinal yapımcı Joss Whedon’la bir araya gelmesi Buffy the Vampire Slayer yeniden çevriminin temelini daha da sağlamlaştırıyor.

1997-2003 yılları arasında yedi sezon olarak yayınlanan dizinin yeniden çeviriminde Buffy Summers’ı Sarah Michelle Gellar’ın canlandırmayacağı, yerine siyahi bir oyuncunun düşünüldüğü yapılan açıklamalar arasında.

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

The Walking Dead’in 9. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Sonraki Yazı

Cloak and Dagger 2. Sezon Onayı ve Sezon Finalinden Bir Video