The CW – 2018/2019 Yeni Dizileri!

All American

Yapım: Berlanti Productions/Warner Bros. Television

Yönetmen & Senaryo: April Blair, Greg Berlanti, Sarah Schechter, Rob Hardy, Robbie Rogers

Oyuncular: Daniel Ezra, Taye Diggs, Samantha Logan, Bre-Z, Greta Onieogou, Monet Mazur, Michael Evans Behling, Cody Christian, Karimah Westbrook

Konu: Ünlü Amerikan futbolu oyuncusu Spencer Paysinger’ın hayatından ilham alan dizi, Beverly Hills Lisesi’nde oynaması için teklif alan yükselen bir futbol oyuncusunun ve kazanımları, kayıpları ve mücadeleleri çarpışmaya başlayan çok farklı dünyalardan iki ailenin etrafında şekillenecek.

https://youtu.be/loWpbevW9xg

Charmed

Yapım: CBS Television Studios

Yönetmen & Senaryo: Jessica O’Toole, Amy Rardin, Jennie Urman

Oyuncular: Madeleine Mantock, Melonie Diaz, Sarah Jeffrey, Rupert Evans, Ser’Darius Blain, Charlie Gillespie, Ellen Tamaki

Konu: İki kız kardeş, annelerinin trajik ölümünden sonra birer cadı olduklarını keşfederler. Bu güçlü ikili, çok yakında bütün modern cadıların yüzleşmek zorunda oldukları doğaüstü savaşlara girmek zorunda kalacaklardır.

In The Dark

Yapım: CBS Television Studios/Red Hour Films

Yönetmen & Senaryo: Corinne Kingsbury, Ben Stiller, Jackie Cohn, Nicky

Weinstock

Oyuncular: Perry Mattfeld, Austin Nichols, Kathleen York, Derek Webster, Brooke Markham, Keston John

Konu: Kusurlu ve saygısız bir görme engelli kadın, uyuşturucuyla uğraşan arkadaşının öldürülmesi olayıyla ilgili tek şahittir. Polis öyküsünü reddettikten sonra, arkadaşının katilini bulmak için köpeği Pretzel’le yola çıkar, ancak aynı anda renkli aşk hayatını ve kırıcı ebeveynlerinin sahip olduğu bir rehber köpek okulu olan Breaking Blind’daki nefret ettiği işini de yönetmesi gerekmektedir.

Roswell, New Mexico

Yapım: Amblin Television/Bender Brown Productions/Warner Bros. Television

Yönetmen & Senaryo: Carina Adly MacKenzie, Chris Hollier, Justin Falvey, Darryl Frank

Oyuncular: Jeanine Mason, Nathan Parsons, Lily Cowles, Michael Vlamis, Heather Hemmens, Michael Trevino, Trevor St. John

Konu: Memleketine, New Mexico’nun turist tuzağı şehri Roswell’e, isteksizce geri dönen ve ebeveynleri birer kaçak göçmen olan genç kız, şimdilerde polis memuru olan lise aşkı hakkında şok edici bir gerçeği öğrenir; o aslında bir uzaylıdır ve bu sırrı hayatı boyunca gizli tutmayı başarmıştır. Bu büyük sır ikiliyi yakınlaştırmaya başlar fakat hain bir saldırı sonrası aslında Dünyada tahminlerinden çok daha büyük bir uzaylı topluluğu olduğunu öğrendiklerinde aralarındaki duygusal bağ kopma noktasına gelir. Melinda Metz’in Roswell High serisinden uyarlanmıştır.

Legacies

Yapım: Warner Bros. Television/CBS Television Studios/My So-Called Television/Alloy Entertainment

Yönetmen & Senaryo: Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstein, Gina Girolamo

Oyuncular: TBA

Konu: The Vampire Diaries ve The Originals geleneğini devam ettirecek olan dizi, Salvatore School for the Young and Gifted’daki yeni nesil doğaüstü varlıkları konu alacak. Klaus Mikaelson’ın kızı 17 yaşındaki Hope Mikaelson; Alaric Saltzman’ın ikizleri Lizzie ve Josie Saltzman; ve diğer gençler en alışılmadık şekilde reşit olurlar, içlerindeki kötülüğe rağmen iyi bireyler olmaya çalışırlarken. Bu genç cadılar, vampirler ve kurt adamlar istedikleri gibi birer kahraman olabilecekler mi, yoksa içlerindeki kötülüğe yenik mi düşecekler?

Eda Sivri

Önceki Yazı

Casual’ın Final Sezonundan Bir Fragman Yayınlandı

Sonraki Yazı

Dünyayı Belgeseller Kurtaracak #1 Genius of the Modern World