Bir Deli Rüzgar, 15 Eylül’de Fox TV’de Başlıyor

Fox TV’nin yeni sezonda ekrana getireceği iddialı dizilerinden biri olan “Bir Deli Rüzgar” 15 Eylül Cumartesi akşamı seyircisiyle buluşacak. TMC yapımın hazırladığı dizinin baş rollerinde Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat ve Almila Ada yer alıyor.

Babasına ulaşmak için ünlü bir şarkıcı olmak isteyen Gökçe ve zamanında ünlü bir assolist olan ama şimdilerde tuvalet temizliği yapan Melike Candan’ın yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye Gökçe’nin sokak müziği yaptığı sırada tanıştığı gizemli bir gencin hayatlarına girmesi ve bu karşılaşmayla Melike’nin geçmiş sırlarının ortaya dökülmesini konu ediniyor. Diziye ait poster de kanal tarafından yayınlandı.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Alan Wake TV Dizisi Oluyor!

Sonraki Yazı

Mayans | Yeni bir Sons of Anarchy mi?