Elite, 2. sezon onayı aldı

Netflix ilk sezonu 5 Ekim’de yayınlanan ve ilk günden bu yana tüm dünyada ilgiyle izlenen İspanya orijinal dizisi Elite‘nin ikinci sezonla devam edeceğini duyurdu. Yeni sezonda hangi karakterlerin kalacağı, hangi yeni karakterlerin geleceği henüz kesin değil ancak Las Encinas dünyasının 2019 yılında iddialı bir geri dönüş yapacağı çok kısa sürede netleşti!

İlk sezonda olduğu gibi 4K formatta 8 bölüm olarak çekilecek dizinin yeni sezonda da yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual (Ahora o Nunca, Three Steps Above Heaven, I Want You) üstlenecek.

La Casa De Papel’in başrol oyuncularından Maria Pedraza, Miguel Herran ve Jaime Lorente‘yi tekrar bir araya getiren dizinin birinci sezon kadrosunda ayrıca Itzan Escamilla (Cable Girls), Miguel Bernardeau (Ola de Crimenes), Aron Piper (15 Years and One Day), Ester Exposito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Principe), Alvaro Rico (Velvet Collection) ve Omar Ayuso bulunuyor. Meksika’nın en ünlü aktris ve şarkıcılarından Danna Paola (Dare to Dream) da kadroda yer alan önemli isimlerden.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

2019’da Çıkmasını Heyecanla Beklediğimiz 20 Dizi

Sonraki Yazı

Riverdale S03B03’ten tanıtım ve görseller yayınlandı