Erkenci Kuş’ta karakterin hayalini bir hayranı gerçekleştirecek

Yaz ekranında yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekip ana sezonda da yoluna devam eden Erkenci Kuş dizisinin bir hayranı Dimes sponsorluğunda Galapagos Adaları’nda tatil yapacak.

Star TV’de cumartesi akşamları yayınlanan dizinin bir bölümünde Demet Özdemir’in hayat verdiği Sanem karakteri Dimes Sıkma Portakal Suyu’yla yaptığı köy kahvaltısından sonra hayata bakışının değiştiğini ve bir gün Galapagos Adaları’nda kahvaltı edeceğini söyledi. Dimes, Sanem’in bu hayalini gerçekleştirecek olan hayranı bulmak için Instagram üzerinden bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Dimes’in Instagram hesabını etiketleyip, #hayatabaskabak hashtagiyle paylaşım yapan kullanıcılar arasından kazanan kişiyi dizi ekibi seçti.

Kampanyaya katılanlar arasından seçilen kişi 2019 Ocak ayı için İstanbul çıkışlı ve dönüşlü çift kişilik uçak bileti, otel ve sigortayı kapsayan 10 günlük bir seyahat paketi kazandı.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

THY seferlerinde TRT World canlı izlenebilecek

Sonraki Yazı

Tell Me a Story’den İlk Görüntü Paylaşıldı