Netflix’den başrolünde Beren Saat’in olduğu ikinci orijinal Türk dizisi geliyor

Online yayın platformu Netflix bünyesindeki orijinal içerikleri artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ülkemiz dahil dünyanın hemen her ülkesine açılan platform bu ülkelerde de orijinal diziler üretip hem o ülkenin bireylerine hem de dünyaya sunuyor. Bu kapsamda ülkemizden de ilk etapta başrolünde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü gibi oyuncuları bulunduran The Protector (Hakan, Muhafız) isimli diziyi hazırlamıştı. -The Protector 14 Aralık’ta tüm dünyada izlenebilecek.- Netflix, ülkemiz için üreteceği ikinci orijinal içeriğin başrolünde Beren Saat’in olacağı müjdesini verdi.

Netflix resmi twitter hesabından duyuruyu “The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor; seyircilerde hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırıyor.” tweet’i ile duyurdu. Beren Saat’in başrolünde bulunduğu dizinin ismi, konusu ve oyuncunun oynayacağı rol ise henüz belli değil.

26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğan güzel oyuncu Beren Saat’in yıldızı Aşk-ı Memnu ile parladı. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? ve İntikam dizileriyle şöhretin zirvesine yerleşti.

 

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

2018 Sonbahar Sezonunun Merakla Beklenen 6 Animesi

Sonraki Yazı

Netflix’ten Yeni Bir Suç Belgeseli: The Innocent Man