Patrick Melrose, Asya platformlarında yayınlanacak

Benedict Cumberbatch‘in başrolü olduğu Emmy adayı beş bölümlük mini dizi Patrick Melrose, Birleşik Krallık bazlı yapım şirketi Sky Vision‘ın açıklamasına göre Asya kanallarında yayınlanacak. Dizi; Çin’de iQIYI, Malezya ve Singapur’da BBC Player Asia, Hindistan’da Hotsar Premium ve Kore’de CJ platformunda olacak. Yazar ekibimizden Utku’nun kaleme aldığı Patrick Melrose incelememizi okumak için tıklayın.

Sky Vision ayrıca, Fox Network Group Asia ile 3. sezonuna ulaşan İskandinav gerilim dizisi “Fortitude” ve Kore bazlı CJ ile tarihi fantezi dizisi “A Discovery of Witches” hakkında lisans anlaşmaları açıkladı.

BBC Player Asia ve BBC First Asia, aktör Lennie James tarafından yazılan ve başrolü üstlenilen “Save Me” adlı altı bölümlük İngiliz drama dizisinin de lisansını aldı. BBC Player Asya‘da geçen yıl yayın hayatına başlamıştı.

Ekim’de ilk 4K kanalını yayına başlayan Çin kanalı CCTV, 15 saatlik 4K kalitesinde içeriğe yer verecek ve bu içerikler genellikle “Monkeys – An Amazing Animal Family” gibi hayvan belgeselleri olacak. Ayrıca, insanların mental ve fiziksel limitlerini test eden “Extraordinary Powers of the Human Body” gibi 300 belgesel de Çin video platformu bilibili.com‘a satıldı.

Sky Vision‘ın bölge uzman satış müdürü Caroline Clarke, kendi dizilerinin Asya marketinde yayınlanmaya başlamasına yönelik heyecanlarını belirterek “Asya bizim için çok büyük bir potansiyele sahip.” dedi.

batuhan tozkoparan

Önceki Yazı

Laura Dern, The Dolls’un kadrosuna katıldı

Sonraki Yazı

The Protector basın toplantısıyla tanıtıldı