Hakan: Muhafız’a 3. ve 4. sezon onayı verildi

2018’in Aralık ayında ilk sezonuyla 190’dan fazla ülkede yayınlanan Hakan: Muhafız (The Protector) Netflix’ten 3. ve 4. sezon onaylarını aldı. Başlıca rollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık gibi isimlerin yer aldığı yapım şu an için IMDb’de 7,7 puana sahip.

Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl konuyla ilgili “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte iki sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz. Bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezon kadrosunda Burçin Terzioğlu, Saygın Sosyal, Boran Kuzum ve Engin Öztürk de önemli karakterlere hayat verecek.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Robert ve Michelle King’den Yeni Dizi “Evil”

Sonraki Yazı

Criminal Minds 15. Sezonuyla Ekranlara Veda Edecek