Kesintisiz dizi keyfi FOXCRIME’da

FOXCRIME’ın en sevilen dizileri “The X-Files”, “MacGyver”, “Bull” ve “Shades of Blue”, arka arkaya yayınlanan bölümleriyle Ocak ayı boyunca pazar maratonlarına heyecan katıyor.

Biri inançlı, diğeri ise fazlasıyla şüpheci iki FBI ajanı Fox Mulder ve Dana Scully gizli güçlerin tüm çabalarına rağmen garip ve açıklanamayan olayları aydınlatmaya devam ediyor. Efsanevi dizi “The X-Files” 11. sezonundan ilk 5 bölümle 6 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında hayranlarıyla buluşuyor.

1980’li yılların efsane dizisi MacGyver, eski hayranları ve yeni tutkunlarının karşısına yepyeni bölümleriyle çıkıyor. Her türlü soruna fizik ve kimya bilgisini kullanarak sıra dışı çözümler üreten ve içinde bulunduğu zorlu durumları aşan “MacGyver”, 2. sezon son 5 bölümü ile 13 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında.

Dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw’ın hayat hikayesinden esinlenen ve insanları yönetme ve yönlendirme konusunda tam anlamıyla uzman bir isim olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull’un hikayesi “Bull”, 2. sezonunun son 5 bölümüyle 20 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME kanalında.

Başrolünde Jennifer Lopez’i izlediğimiz “Shades of Blue” Pazar maratonuna renk katıyor. New York’ta yaşayan ve kızına daha iyi bir hayat sunmak için rüşvet alırken yakalanan dedektif Harlee Santos’un hayatını konu alan “Shades of Blue”, ilk sezonunun son 5 bölümüyle 27 Ocak Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izlenebiliyor.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Netflix’ten Bird Box uyarısı!

Sonraki Yazı

Pazar günleri FoxLife’ta ilgi çekecek diziler var