Pazar günleri FoxLife’ta ilgi çekecek diziler var

Ocak ayı boyunca pazar günleri bitmeyen dizi keyfi; “Empire”, “Madam Secretary” ve “This is Us” ile FOXLIFE’ta.

İmparatorluklarını kaptıran Cookie ve Lucious’u parçalara ayrılan aile ve işlerini toparlamaya çalışırken gördüğümüz izlenme rekorları kıran dizi “Empire”, 5. sezonundan ilk 5 bölümüyle 6 Ocak Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE ekranlarına geliyor.

Başına buyruk ama güçlü ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord’un entrika dolu hikayesi “Madam Secretary”, 4. sezonun son 5 bölümüyle 13 Ocak Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE kanalında.

Emmy dahil olmak üzere toplam 21 ödülü olan “This is Us” yeni sezonuyla devam ediyor. Yeni bölümlerde Jack’in neden Vietnam’da olduğu ortaya çıkıyor ve ,Rebecca ile Miguel’in ilişkisinin derinlerine iniliyor. . Sevilen dizi “This is Us”, 3. Sezon ilk 5 bölümüyle 20 Ocak Pazar günü saat 15.25’te; son 5 bölümüyle ise 27 Ocak Pazar günü saat 15.25’te FOXLIFE ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Kesintisiz dizi keyfi FOXCRIME’da

Sonraki Yazı

The Punisher’in 2. sezonu 18 Ocak’ta Netflix’de