The CW, Batwoman için pilot bölüm siparişi verdi

Geçtiğimiz aylarda The CW‘nun senaryo siparişini verdiği ve ilk olarak The Flash, Arrow, Supergirl ve Legends of Tomorrow‘un crossover bölümünde gördüğümüz Batwoman için kanal resmi olarak pilot bölüm siparişini verdiğini duyurdu.

BatwomanKate Kane karakterine daha önce Orange Is The New Black‘ten tanıdığımız ve geçtiğimiz ay yayınlanan crossover bölümünde de gördüğümüz Ruby Rose canlandıracak. Oyuncu çalışmalarının halen devam ettiği diziden heyecanlandıran bir diğer gelişme ise daha önce Game of Thrones‘da da yönetmenlik yapan Emmy ödüllü yönetmen David Nutter‘in pilot bölümü yönetecek olması. Dizinin yönetici yapımcıları arasında ise Caroline Dries (The Vampire Diaries), Sarah Shechter (Legends of Tomorrow), Greg Berlanti (Arrow) ve Geoff Johns (The Flash) bulunuyor.

Batwoman, sosyal adalet için derin tutkuları bulunan, aklına geleni hemen yapan, kendi şeytanlarıyla başa çıkmaya çalışan ve Gotham‘da ortaya çıkan eşcinsel bir sokak savaşçısı olarak kendi adaletini sağlayan bir kadın olarak tanımlanıyor. Dizinin sezon onayı alıp alınmayacağı henüz kesin değil ancak The CW‘nun senaryo iyi olması halinde onay vermesi bekleniyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Black Mirror: Bandersnatch interaktif Netflix filminin kamera arkasına davetlisiniz

Sonraki Yazı

You | 1. Sezon İncelemesi