The Punisher’in 2. sezonu 18 Ocak’ta Netflix’de

Marvel’s The Punisher‘in ikinci sezonu 18 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda Netflix‘de izlenebilecek!

Frank Castle (Jon Bernthal) kaçabilir ama olduğu kişiden saklanamaz. İkinci sezonda Frank‘i aşina olduğumuz uçlarda görmeye devam ediyoruz. Castle‘in eski silah arkadaşı Billy Russo (Ben Barnes), Frank‘in neden olduğu travmatik beyin hasarından yavaş yavaş iyileşmeye başlarken, Billy‘nin bulmacanın parçalarını bir araya getirmesi artık bir an meselesi.

Marvel’s The Punisher 2. sezon hakkında;

Eski deniz piyadesi Frank Castle (Jon Bernthal) yollarda sakin bir hayat sürerken genç bir kıza (Giorgia Whigham) yönelik cinayet teşebbüsüne tanık oluyor. Genç kızın ve sahip olduğu bilgilerin peşinde koşan yabancıların etrafındaki gizemin içine çekilen Castle, bu süreçte eski ve yeni düşmanlarının hedefi oluyor; kaderine boyun eğip The Punisher olarak hayatına devam etmek zorunda olduğuyla yüzleşiyor.

Marvel’s The Punisher‘in ikinci sezonunda Steve Lightfoot (Hannibal) dizi sorumlusu, yazar ve yürütücü yapımcı olarak görev yapıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) ve Florina Lima (Dr. Krista Dumont) gibi önemli isimler bulunuyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Pazar günleri FoxLife’ta ilgi çekecek diziler var

Sonraki Yazı

Black Mirror: Bandersnatch interaktif Netflix filminin kamera arkasına davetlisiniz