FOXplay ve Hepsiburada’dan Bir İlk!

Dünyanın ilk “İzlerken Al” özelliğine sahip, FOX’un yeni online içerik platformu FOXplay, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile büyük bir iş birliğine imza attı. Geçtiğimiz gün Soho House İstanbul’da gerçekleştirilen FOXplay lansman etkinliğinde FOX Networks Group Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu, katılımcılara yeni platformun detaylarını anlattı, projenin ilk paydaşını açıkladı.

FOXplay VE HEPSİBURADA’DAN BÜYÜK ORTAKLIK!

FOXplay ve Hepsiburada gerçekleştirdikleri iş birliği ile dünyada ilk kez hayata geçirilecek bir uygulamaya imza attı. Yapılan iş birliği ile Türkiye’nin ilk e-ticaret özellikli dizisi “4N1K Yeni Başlangıçlar”da, “İzlerken Al” özelliği kullanılarak izleme deneyimi bölünmeden alışveriş yapılabilecek. İzleyiciler, hayran oldukları oyuncuların kıyafetlerinden, beğendikleri diğer tüm ürünlere kadar “İzlerken Al” seçeneğiyle, birçok ürünün sahibi olabilecekler. Tek yapılması gereken, diziyi durdurarak beğenilen ürünleri sepete atmak ve Hepsiburada üzerinden anında satın almak. Yapılan lansman etkinliğinde İçağasıoğlu, kullanıcıların platform üzerinden en sevdikleri FOX dizilerinin, programlarının ve başarılı filmlerinin yanı sıra dijitale özel içeriklere de erişebileceklerini dile getirdi ve “Sevdikleri içerikleri sadece izlemekle kalmayıp, o anda gördükleri ve beğendikleri ürünleri tek bir tıkla, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada üzerinden satın alabilecekler.” dedi. Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey ise iş birliği ile ilgili düşüncelerini “Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, müşteri odaklı, kaliteli ve katma değerli alışveriş deneyimini önceleyen bir şirket yaklaşımıyla; FOX ekibiyle Türkiye’ye bir ilki gerçekleştirerek armağan ettiğimiz, içerik izleme deneyimi ile alışveriş keyfinin kesişimi FOXplay sayesinde içerik tüketimi ve alışveriş deneyiminin tanımı değişecek.” şeklinde ifade etti.

ARADIĞIN EĞLENCE HER ANINDA YANINDA!

FOXplay’in zengin içeriğine 25 Şubat itibarıyla, “İzlerken Al” seçeneğine ise “4N1K Yeni Başlangıçlar” dizisinin başlamasıyla beraber, foxplay.com.tr ile “FOX & FOXplay” mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Nisan Gürbüz

Önceki Yazı

Vodafone TV’den Üç Yeni İçerik

Sonraki Yazı

Yüzleşme’nin ilk fragmanı yayınlandı