Netflix’ten 2 Yeni Alman Dizisi ve 1 Yeni Norveç Dizisi Geliyor

Netflix, Berlin Film Festivali’nde 2 yeni Alman dizisi ve 1 yeni Norveç dizisinin yolda olduğunu duyurdu.

Platform, Christian Ditter’in yönetmenliğinde Alman gerilim dizisi Biohackers’ı ve Maniac ile tanıdığımız Kjetil Indregard’ın yönetmenliğinde Norveç korku dizisi Bloodride’ı ekranlara getirecek. Netflix ayrıca Anna Winger imzasında olacak Unorthodox isimli bir başka Alman dizisinin duyurusunu resmi olarak yakında yapacak.

Biohackers, Uli Putz ve Jakob Claussen yapımcılığında ekranlara gelecek ve son derece gelişmiş bir biyo-hack teknolojisini keşfeden tıp öğrencisi Mia’ya odaklanacak. Çığır açan bu keşfin yanlış ellere düşmesiyle birlikte, Mia hangi tarafta yer alması gerektiğini seçmek zorunda kalacak ve dizinin konusu böylece şekillenecek.

Norveç dizisi Bloodride, korku antolojisi dizisi olacak ve gerçekçi ama garip evrenlerde yer alan altı farklı hikayeye odaklanacak. Atle Knudsen ve Geir Henning Hopland, Indregard ile birlikte dizinin yönetmen koltuğunda yer alacaklar. Bloodride, Oslo merkezli yapım şirketi Monster Scripted tarafından hazırlanacak ve Netflix’in ikinci Norveç orijinal dizisi olacak.

Unorthodox, Deborah Feldman’ın New York Times en çok satanlar listesine girmiş aynı isimli kitabından uyarlama olacak. Dizinin konusu, New York’taki ultra-Ortodoks Yahudi hayatını Berlin’de sahip olacağı kişisel özgürlüğü için terk eden genç bir kadının etrafında geçecek. Alman dizisi Unorthodox, Anna Winger’in Berlin merkezli stüdyosu Studio Airlift ve Henning Kamm yapımcılığında ekranlara gelecek.

Duygu Gürbüz

Önceki Yazı

Netflix’in yeni orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin prömiyeri gerçekleşti!

Sonraki Yazı

4N1K Yeni Başlangıçlar’ın çekimleri başladı