Nightflyers, İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

SyFy, George R.R. Martin’in aynı isimli kısa hikayesinden uyarlanan Nightflyers’ı ilk sezonunun ardından iptal etti. Dizinin birinci sezonu 10 bölümüyle SyFy ve Netflix’te izleyiciyle buluştu.

İptal haberi, dizinin yıldızlarından David Ajala’nın CBS’nin deneme bölümü onayı verdiği Under The Bridge’in kadrosuna katılmasından sonra geldi. Nightflyers, NBCUniversal’ın en yüksek bütçeli yapımlarından biri olarak adlandırılmıştı fakat düşük reytingler nedeniyle ikinci sezonun olmamasına karar verildi.

Dizinin konusu sekiz bilim insanının uzaylılarla temas kurabilmek için The Nighflyer isimli uzay gemisiyle çıktıkları yolculuğu anlatıyor. Oyuncu kadrosunda Eoin Macken, David Ajala, Gretchen Mol, Jodie Turner-Smith, Angus Sampson, Sam Strike, Maya Eshet ve Brian F. O’Byrne gibi isimler yer alıyor.

Nightflyers, Universal Cable Productions yapımcılığında ekranlara geldi ve Jeff Buhler tarafından televizyona uyarlandı. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise George R.R. Martin, Gene Klein, David Bartis, Doug Liman, Brian Nelson, Mike Cahill ve Andrew McCarthy görev aldı.

Duygu Gürbüz

Önceki Yazı

Proven Innocent, FOXCrime’da başlıyor

Sonraki Yazı

The Umbrella Academy | İlk Bölümü İzledim Yorumluyorum